Pagrindinis > Regione > Kultūra > Liudvinavas puošiasi menininkų darbais ir kviečia į festivalį „Liudvinavo naktys“

Liudvinavas puošiasi menininkų darbais ir kviečia į festivalį „Liudvinavo naktys“

Liudvinave – Mažojoje 2019 m. Lietuvos kultūros sostinėje – surengtas tarptautinis medžio, akmens skulptūrų ir tapybos pleneras, skirtas įkūrimo 300 metų jubiliejui.

Plenero baigiamųjų darbų įkarštyje kuriančius skulptorius ir medžio drožėjus aplankė Savivaldybės meras Povilas Isoda ir mero patarėja Agnė Pavelčikienė. Trumpos viešnagės metu jie susitiko su plenere dalyvaujančiais menininkais, apžiūrėjo baigiamas kurti skulptūras, kurios papuoš gražiai tvarkomą, liudvinaviečių ir miestelio svečių pamėgtą Liudvinavo parką. Meras ir Liudvinavo seniūnė Jolanta Maceikienė pasidžiaugė, kad plenero metu akmens skulptorių; Zigmo Buterlevičiaus, Tomo Žukausko, Vladimir Pantelejev ir Tautvilo Pavilionio bei medžio skulptorių Artūro Zienkos, Antano Lastausko ir Juozo Videikos sukurti darbai bus gražus miestelio jubiliejaus akcentas ir puošmena parkui, kuris taps dar patrauklesnis. Kartu vaikščiojęs Liudvinavo parapijos klebonas Žydrūnas Kulpys kvietė dažniau apsilankyti Liudvinave, „mažojoje Lietuvos Venecijoje“, ir pasibūti seniūnijos bendruomenės puoselėjamame parke, kuriame smagu ir pasivaikščioti, ir aktyviai leisti laisvalaikį.

Liepos 5 d. 20 val. Liudvinavo parke darbų pristatymas ir plenero uždarymas, kurį palydės tarptautinis festivalis „Liudvinavo naktys“. Tradiciniame  vasaros muzikos festivalyje dalyvauja grupės: „AGE“, „Trivašis“, „FRIENDS OF BLUES“, „Gazas“ bei atlikėja dainų ir muzikos autorė Kristina Cibulskė.

Kviečiame apsilankyti, pasigrožėti darbais ir vakarą praleisti su  festivalio „Liudvinavo naktys“ koncertų muzikos skambesiu.

Marijampolės savivaldybės administracijos

Komunikacijos skyrius

lightbox flickr galleryby VisualLightBox.com v6.1

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE