Pagrindinis > Naujienos > Liudvinavas sportiškai paminėjo 300 m. gimtadienį

Liudvinavas sportiškai paminėjo 300 m. gimtadienį

Liepos 27 d. Liudvinavas kvietė atvykti į mažąją Lietuvos kultūros sostinę ir susipažinti su apylinkėmis, pasveikinti miestelį 300 metų jubiliejaus proga bei pasidžiaugti bendryste.

Visą dieną vykusi sporto šventė, susidėjo iš dviejų dalių: susirinkusiuosius Liudvinavo miestelio bendruomenė stebino įvairiomis sportinėmis rungtimis sporto šventėje „Kaip mes gyvename po Lietuvos 100-mečio”. Tuo tarpu VšĮ „Alfa centras“ organizavo bėgimą su kliūtimis „Liudvinavas 300“, kuris buvo skirtas miestelio 300 metų jubiliejui paminėti.

Susirinkusieji turėjo galimybę išbandyti jėgas įvairiose rungtyse, tokiose kaip svorio laikymas, rankos lenkimas, žmonų/draugių/dukrų nešimas, bėgimas su kliūtimis, virvės traukimas. Pastaroji rungtis sulaukė didžiausio susidomėjimo. Nuoširdžių padėkų iš Liudvinavo seniūnijos seniūnės sulaukė visų sportinių rungčių organizatoriai: 2018 ir 2019 metų Pasaulio žmonų nešimo čempionai Vytautas ir Neringa Kirkliauskai, Marijampolės savivaldybės tarybos narys Alvydas Kirkliauskas, Lina Kirkliauskaitė, Linas Akstinavičius, Žilvinas Ančiukaitis, Albinas Ginys, Algirdas Juškevičius, Alfa centro komanda.

Šventės „vinimi“ tapęs 5 km bėgimas su dešimtimi kliūčių išbandė 137 užsiregistravusių dalyvių ištvermę ir jėgas. Dalyviai buvo puikiai pasiruošę ir ypatingai užsispyrę, tad visi sėkmingai įveikė organizatorių bei gamtos sukurtas kliūtis. Seniūnė Jolanta Maceikienė džiaugėsi aktyviu susidomėjimu ir gausiomis dalyvių gretomis.

Sportinių rungčių dalyviams ir prizininkams įteikdama atminimo medalius bei trofėjus, seniūnė vylėsi, jog toki renginiai, buriantys bendruomenę taps gražia tradicija ir kasmet sukvies vis gausesnį būrį sporto entuziastų.

Marijampolės savivaldybės administracijos
Komunikacijos skyrius

lightbox flickr galleryby VisualLightBox.com v6.1

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE