Pagrindinis > Dėmesio! > Marijampolė – vaikščiojančių žmonių miestas!

Marijampolė – vaikščiojančių žmonių miestas!

 

Ryte, išėję iš namų, pirmiausiai skubam link savo automobilio – mat tokiu būdu pasiekti savo darbo vietą yra kur kas paprasčiau ir lengviau. Tačiau atėjus pavasariui, verta pradėti keisti įpročius. Vaikščiojimas yra viena naudingiausių sporto rūšių, todėl tai viena iš priežasčių, kodėl verta prisijungti prie akcijos „Marijampolė – vaikščiojančių žmonių miestas“.

Kaip kilo idėja?

Daugelis sako, kad miestas ištuštėjęs, kad čia mažai žmonių, kurie vaikščiotų. Iš esmės, Marijampolėje atstumai nėra dideli, tačiau žmonės nuogąstauja, kad rytais, važiuojant į darbą susidaro eismo spūstys, nėra pakankamai vietos pasistatyti automobilį. Šių spūsčių būtų kur kas mažiau, jei žmonės pradėtų daugiau vaikščioti. Kartais gali pasirodyti, kad 2 km nueiti pėstute, yra labai daug, tačiau tai tebūtų apie 20 min, kurios įneštų šviežio oro gūsį jūsų mintims ir visai dienai.

Ko mes siekiame?

Vaikščiojantys žmonės gatvėms suteikia jaukumo, taip pat vaikščiojimas yra socializacijos forma, kai dažniau susitinki kolegą pakeliui einantį į darbą ar pažįstamą einantį namo. Vaikščiojantis miestas  – gyvas miestas.

Ką reikia daryti?

Pirmiausiai reikia turėti žingsniamatį arba programėlę savo telefone, kuri jums skaičiuotų jūsų nueitus žingsnius. Tada reikia užsiregistruoti internetinėje svetainėje arba el. paštu spauda@marijampole.lt. Ir viskas! Belieka tik 7 dienas vaikščioti ir po 7 dienų atsiųsti nuotrauką, kurioje matytųsi nueitų žingsnių skaičius. Akcija vyks visą gegužės mėnesį, todėl akcijoje dalyvauti bus galima pasirinktą savaitę!

Registracija vyksta adresu: https://goo.gl/forms/J0GaW98U4fSArsnd2

Žingsnių matavimo programėlės arba telefono programėlės nuotraukas būtina atsiųsti el. paštu spauda@marijampole.lt šiomis dienomis: gegužės 6 d., gegužės 13 d., gegužės 20 d. arba gegužės 27 d. (nuotraukoje turi matytis bendras žingsnių skaičius ir laikotarpis, kuriuo buvo vaikščiojama).

Nugalėtojai: bus apdovanoti prizais kiekvieną savaitę ir skelbiami viešai! Taip pat bus išskirstomi pagal amžiaus grupes – iki 19 m.; nuo 20 m. iki 45 m.; nuo 46 m.

Prizus gaus net trys asmenys kiekvieną savaitę!

Akciją organizuoja Marijampolės savivaldybė ir Marijampolės savivaldybės visuomenės sveikatos biuras.

Viešųjų ryšių tarnyba

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE