Pagrindinis > Naujienos > Marijampolėje – Baltijos moterų krepšinio lygos (BWBL) finalinės kovos!

Marijampolėje – Baltijos moterų krepšinio lygos (BWBL) finalinės kovos!

 

Balandžio 9-10 dienomis Marijampolės žaidimų sporto mokyklos salėje (Gamyklų, g. 1) vyks 22-ojo atvirojo Baltijos moterų krepšinio lygos (BWBL) čempionato finalo ketverto turnyras, kuriame dalyvaus Baltarusijos „Cmoki-Minsk“, Kazachstano „Okžetpes“, Ukrainos „Interkhim“ ir Lietuvai atstovaujanti „Sūduvos“ komanda.

Marijampolės „Sūduva“, treniruojama Rimvydo Samulėno, tapo Baltijos moterų krepšinio lygos A grupės nugalėtoja ir po 17metų pertraukos finalines BWBL kovas sugrąžino į Marijampolę

Spaudos konferencijoje, vykusioje „Mercure Marijampolė“ viešbutyje, BWBL generalinis sekretorius Algimantas Ivašauskas pasidžiaugė, kad Marijampolė turi galimybę po ilgos pertraukos organizuoti  BWBL kovų finalą, o marijampoliečiai turės puikią progą pamatyti keturių šalių stipriausių moterų krepšinio komandų varžybas.

„2015-2016 metų BWBL sezone dalyvavo12 komandų iš penkių šalių, tarp kurių trys iš Lietuvos. Marijampolės „Sūduva“ atkakliose kovose įrodė, jog yra stipriausia ir šiandien galime pasidžiaugti, kad finalinės varžybos vyks Marijampolėje. Pastarąjį kartą BWBL čempionės Marijampolėje paaiškėjo 1999 metais. Šių metų finalo ketverto dalyvių pajėgumas yra apylygis, todėl laukia puikios varžybos, atkaklios kovos ir gražuolė taurė nugalėtojų komandai,- sakė BWBL generalinis sekretorius A. Ivašauskas.

Pristatydamas artėjančias BWBL finalines kovas, „Sūduvos“ klubo direktorius Deividas Jurkša patikino, kad laukia ne tik atkaklios kovos, bet ir puikus laikas žiūrovams.

„Sūduvos“ komanda sieks tapti BWBL čempione. Nors prieš sezoną komandai buvo iškeltas uždavinys patekti į finalo ketverto turnyrą ir minimalus tikslas jau įvykdytas, tačiau tikimės, kad fortūna ir žiūrovų palaikymas padės siekti ir aukščiausio rezultato“, – teigė D. Jurkša.

„Džiaugiamės, kad BWBL finalinės varžybos vyksta Marijampolėje, nes tai ir miesto garsinimas, ir galimybė krepšinio mėgėjams palaikyti atkakliai kovai nusiteikusią Marijampolės moterų krepšinio komandą „Sūduva“, – sakė Sporto skyriaus vedėjas Vytautas Papečkys.

Organizatoriai pristatė, kad BWBL finalo ketverto varžybų metu BWBL finaluose laukia ne tik atkaklios kovas ir puikus laikas žiūrovams: pasirodys Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšinio klubo šokėjos, susilaukusios tarptautinio pripažinimo pirmajame Baltijos šalių krepšinio klubų šokėjų konkurse Estijos Tartu mieste, Šakių kultūros centro pučiamųjų instrumentų orkestras, o žiūrovų laukia įvairūs konkursai, malonios muzikinės ir sportinės staigmenos.

BWBL čempionato finalo ketverto tvarkaraštis:

Balandžio 9 d. (šeštadienis)

Pusfinaliai.

15.00 val. Kokšetau „Okžetpes“ (Kazachstanas) – „Cmoki-Minsk“ (Baltarusija)

17.30 val. Marijampolės „Sūduva“ (Lietuva) – Odesos „Interchim“ (Ukraina)

Balandžio 10 d. (sekmadienis)

13.00 val. Rungtynės dėl III vietos

15.30 val. Finalas.

17.15 val. Apdovanojimų ceremonija.

Praleiskime puikų krepšinio savaitgalį kartu su pajėgiausiomis turnyro komandomis ir palaikykime atkakliose kovose savo miesto komandą „Sūduvą“!

Viešųjų ryšių tarnyba

Danguolės Micutienės nuotrauka.

Komentaras “Marijampolėje – Baltijos moterų krepšinio lygos (BWBL) finalinės kovos!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE