Pagrindinis > Naujienos > Marijampolėje – Izraelio ambasadorius

Marijampolėje – Izraelio ambasadorius

 

Šiandien, gruodžio 1 dieną, į Marijampolę su pažintiniu vizitu atvyko Izraelio valstybės ambasadorius Lietuvoje Amiras Maimonas (Amir Maimon). Izraelio pasiuntinys Sūduvos sostinėje lankosi pirmą kartą Savivaldybės mero Vidmanto Brazio kvietimu.

Rytiniame susitikime su meru ir kitais savivaldybės atstovais svečias buvo supažindintas su Marijampolės savivaldybės specifika, jam pristatytas Marijampolės laisvosios ekonominės zonos projektas. Dar mažiau kaip metus Lietuvoje reziduojantis ambasadorius A. Maimonas pabrėžė, kad jo misija yra išsaugoti žydų palikimą Lietuvoje, vystyti kultūrinius, verslo ryšius.

Svečias aplankė senąsias žydų kapines, susitiko su Vilkaviškio vyskupijos vyskupu Rimantu Norvila, apžiūrėjo Švento Arkangelo Mykolo baziliką ir Palaimintojo Jurgio Matulaičio muziejų. Vizito programoje dar numatyta pagerbti Holokausto aukas prie paminklo Šešupės slėnyje, apsilankyti įmonėje „Arvi kalakutai“, pabendrauti su moksleiviais Sūduvos gimnazijoje, Degučių vaiko dienos centro darbuotojais ir vaikais. Viešnagė Marijampolėje bus užbaigta buvusioje Marijampolės sinagogoje P. Butlerienės gatvėje, kur veikia Marijampolės Meilės Lukšienės švietimo centras ir Beatričės Kleizaitės-Vasaris menų galerija.

Viešųjų ryšių tarnyba

Danguolės Micutienės nuotraukos.

lightbox jqueryby VisualLightBox.com v6.1

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE