Pagrindinis > Naujienos > Marijampolėje pasveikintas pirmasis Lietuvos 100-mečio kūdikis

Marijampolėje pasveikintas pirmasis Lietuvos 100-mečio kūdikis

Sausio 5 d. Savivaldybės merė Irena Lunskienė pasveikino pirmąjį Marijampolėje gimusį Lietuvos šimtmečio kūdikį, kurio sulaukta sausio 4-ą dieną. Marijampolietė Laura Juraškienė pagimdė mergytę. Tai antroji Lauros ir Deivido Juraškų šeimoje gimusi dukra. Mergaitei išrinktas Godos vardas.

Sveikindama pirmąjį Marijampolėje gimusį Lietuvos 100-mečio kūdikį, merė I. Lunskienė pasidžiaugė, kad mergaitė yra ir pirmoji Marijampolės – Lietuvos kultūros sostinės mažylė. Merė laimingai mamytei L. Juraškienė linkėjo, kad mažylė augtų gražiai ir sveikai, būtų džiaugsmas tėveliams bei įteikė knygą „Mūsų vaikas“ ir Marijampolės 2018 metų kalendorių.

Marijampolės ligoninės Akušerijos ir ginekologijos skyriaus vedėja Lina Jucienė džiaugėsi, kad pirmasis Lietuvos 100-mečio kūdikis – mergaitė, kurios gimimo mama laukė jau nuo gruodžio 30-osios. Mažylė  gimė stipri, sveika ir pagal APGAR skalę įvertinta aukščiausiais balais.

Marijampolietė L. Juraškienė džiaugsmingai sutiko žinią, kad jos mažylė – pirmoji Lietuvos šimtmečio Marijampolės pilietė. „Labai džiugu, man tai ypatinga žinia“, – sakė mama, linkėdama savo mergaitei sveikatos  ir dėkodama už sveikinimus.

Marijampolėje 2017 metais gimė 429 vaikai, keletu daugiau negu 2016 metais.

Viešųjų ryšių tarnyba

lightbox flickr galleryby VisualLightBox.com v6.1

Komentaras “Marijampolėje pasveikintas pirmasis Lietuvos 100-mečio kūdikis

  1. Maniškis irgi šimtmetinis gimė. Visi labai džiaugiamės, kad jis gimė jau nepriklausomoje Lietuvoje. O ir gimdymas praėjo labai sklandžiai. Šiek tiek gaila, kad gana greitai pradėjau gaminti mažiau pieno ir vaikeliui jo pradėjo trūkti. Gerai, kad draugės buvo susidūrusios su tokia problema ir davė man gerą sprendimo būdą, nuramino, kad viskas čia yra gerai. Pradėjau pirkti mišinukus kūdikiui, bet tai jam visai nesukliudė augti greitai ir užaugti stipriam, bei sveikam. Labai džiaugiuosi, kad galima šiais laikais visokias iškilusias problemas išspresti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Taip pat skaitykite