Pagrindinis > Dėmesio! > Marijampolėje startavo mobilus COVID-19 patikros punktas

Marijampolėje startavo mobilus COVID-19 patikros punktas

Marijampolės pirminės sveikatos priežiūros ir Marijampolės visuomenės sveikatos biuro komanda jau priima pirmuosius pacientus mobiliame patikros punkte.

Pacientai čia atvyksta tik gavę „Karštosios koronaviruso linijos 1808“ nukreipimą ir specialią tik jiems skirtą žinutę su identifikavimo numeriu.

Pasak mobilaus punkto koordinatoriaus Marijampolės pirminės sveikatos priežiūros direktoriaus Manto Čėsnos, jau yra aiškus karštosios linijos 1808 užregistruotų žmonių skaičius – šiandien planuojama paimti mėginius 30 gyventojų. Ypatingas dėmesys čia skiriamas darbuotojų saugumui: punktas aprūpintas reikiamomis priemonėmis, o darbuotojai atsakingai pasiruošę darbui.

Šis, prie Marijampolės futbolo maniežo (Kauno g. 125) įrengtas punktas aptarnauja Kalvarijos, Kazlų Rūdos, Marijampolės, Šakių rajono ir Vilkaviškio rajono savivaldybių gyventojus.

Kiekvienas gyventojas, kuriam bus paimtas COVID-19 mėginys, po procedūros turi vykti tiesiai namo ar į vietą, kur yra izoliavęsis ir ten laukti tyrimų rezultatų, jokiu būdu nestoti niekur pakeliui ir nekontaktuoti su kitais žmonėmis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE