Pagrindinis > Naujienos > Marijampolės aeroklubo vadovas Alvydas Danilaitis neužmiršta vienintelio Lietuvos kosmonauto vardu pavadintos mokyklos

Marijampolės aeroklubo vadovas Alvydas Danilaitis neužmiršta vienintelio Lietuvos kosmonauto vardu pavadintos mokyklos

 

Kasmet prieš šv. Kalėdas Marijampolės Rimanto Stankevičiaus pagrindinėje mokykloje jau tapo malonia tradicija sulaukti šventinio sveikinimo iš Marijampolės aeroklubo vadovo Alvydo Danilaičio:  tai žurnalo „Aviacijos pasaulis“ metinė prenumerata, geranoriškas bendradarbiavimas padedant  mokyklai organizuoti įspūdingus renginius ar susitikimus su moksleiviais. Ir šiemet gražiausių metų švenčių proga aeroklubo vadovas linkėjo mokyklos bendruomenei darnos, pasitikėjimo, iniciatyvų, mokslo pasiekimų. Palinkėdamas gražių švenčių A. Danilaitis padovanojo mokyklai Onos Stasiukaitienės knygą „Civilinės aviacijos raida Lietuvoje 1919–1991 metais“. Knygoje pristatoma Lietuvos aviacijos istorija kaip kultūros paveldas, atskleidžiantis aviacijos technikos lygį bei progresą. Neabejotinai šis leidinys patiks tiems mokyklos bendruomenėms nariams, kurie domisi aviacija, istorija. Ši knyga – tai aviacijos atminimas, didžiulė patirtis, skatinanti Tėvynės meilę, patriotiškumą.

Mokyklos bendruomenė kartu su mokyklos direktore Asta Ivoškaite nuoširdžiai dėkoja Marijampolės aviacijos klubo vadovui Alvydui Danilaičiui už pastovų dėmesį, nuoširdumą, prabangų paprastumą, įprasminančius darbais žodžius, už tai, kad jo padedamas ne vienas mokyklos bendruomenės narys kitaip pakelia akis į dangų, išgirdęs skrendantį lėktuvą.

Laima VAIČIŪNIENĖ

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE