Pagrindinis > Dėmesio! > Marijampolės apskrities policija rugsėjo mėn. vykdys prevencijos priemonės

Marijampolės apskrities policija rugsėjo mėn. vykdys prevencijos priemonės

 

Marijampolės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas (toliau – apskr. VPK) siekdamas mažinti eismo įvykių bei daromų Kelių eismo taisyklių (toliau – KET) nusižengimų skaičių, taip pat atsižvelgdamas į tai, kad šiuo metu vykdomi žemės ūkio darbai ir į laukus dirbti išvažiuoja daug žemės ūkio technikos, padidintą dėmesį skirs žemės ūkio technikos vairuotojų daromiems KET pažeidimams. Ypatingas dėmesys rugsėjo mėnesį bus skiriamas mokyklinių, maršrutinių autobusų, vežančių vaikus į mokyklas ir iš jų, transporto priemonių kurias vairuoja mokiniai ir studentai, vairuotojų blaivumo patikrinimui, kontroliuoti, kad mokinius vežančių mokyklinių autobusų vairuotojai ar kitas vaikus lydintis suaugęs asmuo (ne jaunesnis kaip 21 metų) griežtai vykdytų Kelių eismo taisyklių reikalavimų.

Rugsėjo 1-3 d. – bus vykdomos prevencinės policinės priemonės, skirtos vairuotojų blaivumo, apsvaigimo nuo narkotinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų kontrolei, taip pat transporto priemonių vairavimo, kai asmuo neturi teisės vairuoti ar kai iš vairuojančio asmens teisė vairuoti atimta, atvejų išaiškinimui ir kontrolei bei transporto priemonių leistino važiavimo greičio kontrolei, taip pat pavojingo ir chuliganiško vairavimo atvejų išaiškinimui ir kontrolei.

Rugsėjo 3-7 d. – bus vykdoma pėsčiųjų eismo saugumo užtikrinimo pėsčiųjų perėjose, esančiose prie mokyklų bei pagrindinėse miesto sankryžose kontrolė.

Rugsėjo 1-10 d. – bus tikrinamas  privalomų saugos priemonių naudojimas (saugos diržai, šalmai), vaikų vežimo automobiliuose tvarkos taisyklių laikymasis, kontroliuojami asmenys, pavojingai ir chuliganiškai vairuojantys transporto priemones. Taip pat bus vykdoma pėsčiųjų ir dviračių vairuotojų (jų keleivių) eismo saugumo užtikrinimo, vairuotojų pareigų, susijusių su pėsčiaisiais, vykdymo, pėsčiųjų pareigų ir reikalavimų, susijusių su dviračių vairuotojais, kontrolė.

Rugsėjo 10-14 d. – bus vykdomos policinės priemonės, skirtos transporto priemonių leistino važiavimo greičio kontrolei, taip pat pavojingo ir chuliganiško vairavimo atvejų išaiškinimui ir kontrolei.

Rugsėjo 14-16 d. – bus vykdoma vairuotojų blaivumo, apsvaigimo nuo narkotinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų kontrolė, taip pat transporto priemonių vairavimo, kai asmuo neturi teisės vairuoti ar kai iš vairuojančio asmens teisė vairuoti atimta, atvejų išaiškinimas ir kontrolė.

Rugsėjo 17-23 d. –  bus vykdoma specialioji kontrolės priemonė „Dėmesys į kelią“ (angl. Focus on the Road). Taip pat bus vykdoma vairuotojų naudojimosi mobiliojo ryšio priemonėmis ir vairuotojų veiklos, nesusijusios su vairavimu, kontrolė.

Rugsėjo 19 d. – bus vykdoma specialioji kontrolės priemonė EDWARD – Europos diena be žuvusiųjų keliuose (angl. European Day without a Road Deaht).

Rugsėjo 24-30 d. – bus vykdoma transporto priemonių leistino važiavimo greičio kontrolė bei pavojingo ir chuliganiško vairavimo atvejų išaiškinimas bei privalomų saugos priemonių (saugos diržų, saugos šalmų) naudojimo, vaikų vežimo automobiliuose tvarkos laikymosi kontrolė.

Rugsėjo 1-30 d. – bus tikrinami žemės ūkio technikos, motociklų, mopedų, jauno amžiaus vairuotojai, principingai vertinami jų daromi Kelių eismo taisyklių pažeidimai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE