Pagrindinis > Naujienos > Marijampolės atstovai išlydėti į jaunimo vasaros olimpines žaidynes

Marijampolės atstovai išlydėti į jaunimo vasaros olimpines žaidynes

Rugpjūčio 1 d. į  Pasaulio jaunimo olimpines žaidynes Nandzinge, kadaise buvusioje Kinijos sostinėje, išlydėti Marijampolės savivaldybės atstovai: lengvaatletis Tomas Vasiliauskas ir jo treneris Arvydas Šedys bei tinklininkai Edvinas Vaškelis ir Matas Navickas.

Palydose dalyvavo savivaldybės administracijos  ir sporto įstaigų vadovai, treneriai, jaunųjų sportininkų šeimų nariai ir bičiuliai.

Pradėdamas palydų šventę Sporto skyriaus vedėjas Vytautas Papečkys pasidžiaugė, kad net  keturiems mūsų savivaldybės atstovams pavyko įgyvendinti savo svajonę – pasiekti aukščiausių rezultatų ir patekti į Lietuvos jaunimo olimpinę rinktinę tarp 21 geriausio šalies sportininko, kurie rugpjūčio 16-28 dienomis dalyvaus antrą kartą rengiamose Pasaulio jaunimo olimpinėse žaidynėse.

„Tikiuosi, kad  mūsų sportininkus, o ypač Tomą, lydės sportinė sėkmė, jis jaus artimųjų palaikymą, atsakomybę prieš visus marijampoliečius, gal pavyks pasiekti geriausią  asmeninį rezultatą, o gal iškovoti medalį“, – sakė T. Vasiliausko  treneris A. Šedys .

Daug šiltų ir nuoširdžių linkėjimų savo  buvusiems auklėtiniams – tinklininkams E.Vaškeliui bei M.Navickui – išsakė jų pirmasis treneris Romas Sujeta. Jis pasidžiaugė, kad  šių jaunų sportininkų užsispyrimas, dabartinės treniruotės Šiauliuose suteikia didelių vilčių, jog vaikinai rimtai pasirengę nugalėti visus sunkumus, kurių pasitaikė įveikiant ir atrankos barjerą, ir siekiant aukščiausių rezultatų.

 Jaunuosius sportininkus sveikinęs Savivaldybės administracijos direktorius Metas Ražinskas linkėjo sėkmės ir tikėjimo, nes, jo nuomone, sportinės pergalės visada pirmiausia lydi tuos, kurie atkakliai siekia savo tikslo ir tiki savo jėgomis.

 „Išlydėdami jus tikimės, kad galėsime susirinkti ir sugrįžus, kad kartu pasidžiaugtume jūsų sėkme šiose žaidynėse, kuriose rungsis beveik keturi tūkstančiai 15-18 metų amžiaus sportininkų iš 204 šalių. Linkime jums aukščiausių rezultatų  ir garbingai atstovauti Lietuvai ir Marijampolei”, – sakė administracijos direktorius.

Sėkmės žaidynėse atletams linkėjo ir Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Valdas Tumelis, teikdamas, kad aukšti sportininkų pasiekti rezultatai įpareigoja savivaldybę ieškoti galimybių stiprinti sporto bazes, viešosios infrastruktūros aktyvaus sporto, treniruoklių zonas, sudarant geresnes sąlygas sportuoti  nuosekliai panaudojant tiek Europos Sąjungos struktūrinių fondų, tiek Marijampolės savivaldybės biudžeto lėšas.

Paklausti apie tikslus, kurių sieks šiose Pasaulio jaunimo vasaros olimpinėse žaidynėse, sportininkai drąsiai sakė, kad tikisi tik aukščiausių rezultatų, nes yra pasirengę įveikti jaudulį ir kovoti tik dėl pergalių.

„Didžiuojamės ir džiaugiamės, kad turime galimybę dalyvauti šiose jaunimo vasaros  olimpinėse žaidynėse, stengsimės nenuvilti trenerių, artimųjų ir sieksime geriausių rezultatų, “ – žadėjo jaunieji  sportininkai, priimdami atminimo dovanas.

Viešųjų ryšių tarnyba

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE