Pagrindinis > Naujienos > Marijampolės Jono Totoraičio progimnazijai vadovauja nauja direktorė

Marijampolės Jono Totoraičio progimnazijai vadovauja nauja direktorė

 

Vasario 1 d. Savivaldybės mero pavaduotojas, atliekantis mero pareigas, Povilas Isoda kartu su Švietimo skyriaus vedėja Asta Vazniene Marijampolės Jono Totoraičio progimnazijos kolektyvui pristatė naują direktorę Gražiną Jakovickienę. Tai buvo pirmoji jos, kaip šios švietimo įstaigos direktorės, darbo diena.

Sprendimas konkursą laimėjusią G. Jakovickienę paskirti į šios progimnazijos direktorės pareigas buvo priimtas sausio 29 d. Marijampolės savivaldybės tarybos posėdyje.

Mero pavaduotojas P. Isoda pasidžiaugė, jog į šias pareigas atrinkta edukologijos ir psichologijos išsilavinimą bei didelę patirtį švietimo srityje turinti ir puikiai mokyklos bendruomenės problemas suprantanti specialistė. Jono Totoraičio progimnazijos kolektyvui P. Isoda linkėjo darnaus darbo, susiklausymo ir puikių rezultatų, o naujajai direktorei – sklandaus vadovavimo.

„Ateinu į šias pareigas pasirengusi kartu siekti geriausių darbo rezultatų draugiškame, kompetentingame ir siekiančiame tobulėti kolektyve. Esu pasirengusi atviram pokalbiui ir diskusijoms, kad ieškodami geriausių sprendimų siektume darnos, susiklausymo ir įgyvendintume mokyklos bendruomenės išsikeltus tikslus“, – dėkodama už sveikinimus kalbėjo G. Jakovickienė.

G. Jakovickienė 1994 metais baigė Vilniaus pedagoginį institutą ir įgijo vidurinės mokyklos rusų kalbos ir literatūros ir psichologijos mokytojo kvalifikaciją, prilygintą magistro kvalifikaciniam laipsniui. 1996 m. Vilniaus pedagoginiame universitete įgijo socialinių mokslų magistro kvalifikacinį laipsnį bei gimnazijos psichologo kvalifikaciją, 2014 m. baigė Vilniaus universiteto psichologijos studijų programą, įgydama psichologijos bakalauro kvalifikacinį laipsnį.

Pedagoginę veiklą G. Jakovickienė pradėjo 1994 m. Marijampolės Petro Armino pagrindinėje mokykloje kaip psichologė ir dirbo iki 2017 metų. Nuo 1998 m. iki 2002 m. dirbo Marijampolės 5-osios vidurinės mokyklos psichologe, nuo 2000 m. iki 2001 m. – VšĮ Socialinės pagalbos centro psichologe, nuo 2001 m. iki 2018 m. sausio mėn. – Marijampolės kolegijos lektore, Edukologijos ir psichologijos katedros vedėja. Jos pedagoginio darbo stažas – 21 metai.

Viešųjų ryšių tarnyba

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE