Pagrindinis > Naujienos > Marijampolės kolegija bendradarbiaus su TOYOTA

Marijampolės kolegija bendradarbiaus su TOYOTA

 

Praėjusią savaitę Kolegijos direktorius dr. Vaidotas Viliūnas bei Verslo ir technologijų fakulteto dekanas Vladas Beržanskis susitiko su vienos didžiausių pasaulyje automobilių gamintojos TOYOTA atstovybės Lietuvoje – UAB „Tokvila“ Valdybos pirmininku Petru Ignotu.

Susitikime kalbėta apie hibridinių ir elektrinių automobilių raidos perspektyvas, taip pat apie automobilių eksploatavimo specialistų ruošimą visuose profesinio rengimo lygmenyse, apie specialistų įgijusių profesinį bakalaurą reikšmę, poreikį ir įsidarbinimo perspektyvas. Šiandien ši problema Marijampolės regione ypatingai aktuali, o jau netolimoje ateityje taps dar aktualesnė. Stebima tendencija kai hibridinių automobilių kasdien įregistruojama vis daugiau, o specialistų, gebančių kvalifikuotai juos prižiūrėti bei konsultuoti eksploatavimo klausimais trūksta jau šiandien.

Kolegijoje parengta ir jau ateinantį rugsėjį antrus metus skaičiuosianti Automobilių techninio eksploatavimo studijų programa, kurios tikslas – parengti kvalifikuotus hibridinių ir elektromobilių eksploatavimo ir priežiūros specialistus. Vizito metu taip pat aptartos tolimesnio bendradarbiavimo galimybės su Toyota kompanijos specialistais tobulinant ir modernizuojant šią studijų programą, gilinant kolegijos dėstytojų žinias  bei modernizuojant studijų bazę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE