Pagrindinis > Naujienos > Marijampolės kolegija paminėjo 15 metų jubiliejų

Marijampolės kolegija paminėjo 15 metų jubiliejų

 

Penktadienį, lapkričio 11 d., Marijampolės kolegijos bendruomenė pakvietė į savo 15 metų jubiliejų. Pagrindiniu šventės akcentu tapo naujoji Marijampolės kolegijos vėliava, kuri jubiliejaus proga buvo pašventinta Marijampolės Šv. Vincento Pauliečio bažnyčioje vykusių Šv. Mišių metu.

Kiek vėliau, į Marijampolės kultūros centrą kolegijos bendruomenę pasveikinti  susirinko marijampoliečiai ir garbūs svečiai iš Marijampolės regiono bei visos Lietuvos. Džiugu, kad susirinkusieji atsižvelgė į Marijampolės kolegijos raginimą ir sveikinimui skirtas lėšas paaukojo „Paramos Etiopijos mokyklai“ projektui. Šiuo metu specialiojoje projekto  sąskaitoje jau surinkta 1535 eur. Nuoširdžiai dėkojame už Jūsų gerumą.

Pirmasis Marijampolės kolegijos direktorius Sigitas Valančius prisiminė kaip nelengva buvo išpildyti kolegijos įkūrimui iškeltus reikalavimus bei kokia įtampa tomis dienomis tvyrojo dar tik kuriamoje Marijampolės kolegijoje. Dabartinis Marijampolės kolegijos direktorius Vaidotas Viliūnas taip pat paminėjo Marijampolės kolegijos įkūrėjus ir jų nuopelnus bei trumpai apžvelgė per 15 metų nueitą kelią. „[…]Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimu buvo įkurta Marijampolės kolegija. Tai buvo labai drąsus politinis sprendimas […] sprendimo įgyvendinimui labai padėjo tuometinis Švietimo ir mokslo ministerijos profesinio rengimo skyriaus vedėjas R. Pusvaškis ir dabartinis Studijų skyriaus vedėjas A. Levickas.“ Marijampolės kolegijos direktorius padėkos raštais apdovanojo 16 ištikimai kolegijos labui dirbančių asmenų, bei prie kolegijos įvaizdžio puoselėjimo prisidedančių studentų. Savo pranešime direktorius džiaugėsi, kad per 15 kolegijos darbo metų jos veikla net du kartus buvo įvertinta nepriekaištingai, bei akredituota maksimaliam laikotarpiui, kad buvo įdiegta kokybės valdymo sistema pagal ISO 9001 standartą ir šiais metais persertifikuota dar trejiems metams, kad pastaruoju metu padvigubinome tarptautinių projektų ir juose dalyvaujančių darbuotojų skaičių. Savo pranešimą direktorius užbaigė žvilgsniu į ateitį, kur –Inovatyvių technologijų ir Gamtos mokslų, technologijų, inžinerijos, meno ir matematikos srities ugdymo (STEAM) centrų įkūrimas.

Sveikinimo žodžius tarė ir kitų Lietuvos aukštųjų mokyklų atstovai, linkėjo augti, neišduoti savo principų ir tikslų. Ypač malonu buvo klausytis šiltų socialinių ir verslo partnerių žodžių. Socialinės pagalbos centro direktorė Vilma Ratkevičienė džiaugėsi Marijampolės kolegijos Socialinio darbo studijų programos studentais. Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Marijampolės filialo tarybos pirmininkas bei UAB „Mantinga“ generalinis direktorius Kęstutis Svitojus taip pat džiaugėsi ir dėkojo Marijampolės kolegijai už profesionaliai paruoštus specialistus, kurių šioje vienoje didžiausių Marijampolės regiono įmonių dirba arti šimto.

Jubiliejaus proga visiems susirinkusiems Marijampolės kolegija dovanojo instrumentinės grupės „Subtilu-Z“ koncertą. Vaikinai išties pasistengė Marijampolės kultūros centro salę sudrebinti  naujai pateiktomis pasaulinio garso bei pačių muzikantų kūrybos melodijomis.

Povilas ŠLAPŠEVIČIUS,

Marijampolės kolegijos viešosios komunikacijos ir marketingo skyriaus vedėjas

jquery visual lightboxby VisualLightBox.com v6.1

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE