Pagrindinis > Naujienos > Marijampolės moterų krepšinio „Sūduva“ pirmą kartą istorijoje tapo LMKL čempione

Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) 23-ojo sezono čempionėmis tapo Rimvydo Samulėno treniruojama „Sūduva“.

Marijampolietės penktosiose finalo serijos rungtynėse nugalėjo titulą gynusias Kauno rajono „Hoptrans-Sirenas“ ir laimėjusios finalo seriją rezultatu 3:2 pasipuošė aukso medaliais.

Balandžio 20 d. Birštone vyko Lietuvos moterų krepšinio lygos sezono uždarymo renginys: apdovanotos stipriausios čempionato komandos, geriausios krepšininkės, padėkota klubų vadovams bei rėmėjams.

Marijampolės „Sūduvos“ komandos kapitonė Rita Milieškienė garbingai iškėlė čempionių taurę ir  kartu su komanda neslėpė didžiulės pergalės džiaugsmo.

LMKL Marijampolės „Sūduvos“ komandai skyrė 3000 eurų prizinį fondą, o vadovas buvo apdovanotas poriniu kelialapiu praleisti savaitgalį „Eglės“ sanatorijoje ir pasilepinti SPA malonumais.

„Sūduvos“ lyderė Laura Svarytė gavo daugiausiai asmeninių apdovanojimų: ji tapo rezultatyviausia, naudingiausia ir daugiausiai kamuolių atkovojusia žaidėja lygoje.

Pagrindiniai komandos rėmėjai: Marijampolės savivaldybė, UAB „Mantinga“, UAB „Statybos ritmas“, UAB „Marijampolės pieno konservai“, UAB ICECO .

Marijampolė švenčia: „Sūduva“ pirmą kartą istorijoje tapo LMKL čempione.