Pagrindinis > Naujienos > Marijampolės pareigūnai operatyviai sulaikė nužudymu įtariamą asmenį

Marijampolės pareigūnai operatyviai sulaikė nužudymu įtariamą asmenį

 

Marijampolės apskrities vyriausiajame policijos komisariate (toliau – apskr. VPK) 2015-09-09 pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl 35-erių marijampolietės nužudymo.

Rugsėjo 9 d. iš Marijampolės ligoninės gautas pranešimas, jog į priėmimo skyrių pristatyta 35 m. Marijampolės gyventoja, kuri po medikų apžiūros paguldyta į reanimacijos skyrių bei operuota. 2015-09-09 prieš vidurnaktį moteris mirė.

Marijampolės apskr. VPK Kriminalinės policijos Nusikaltimų tyrimo skyriaus pareigūnai rugsėjo 10 d. ryte sulaikė įtariamą įvykdžius šį nusikaltimą asmenį – K. A., gim. 1997 m., gyvenantį kaimynystėje.

Pirminiais duomenimis, rugsėjo 5-ą dieną, apie vidurnaktį, bendrabučio tipo name girtavę jaunuoliai išėjo ieškoti nuotykių. Jie ėmė belsti į tame pačiame name gyvenusios moters buto duris. Jaunuoliai sukonfliktavo su atidariusia duris šeimininke, moteriai buvo suduoti smūgiai, nuo kurių nukentėjusioji parkrito. Į medikus nukentėjusioji kreipėsi tik pablogėjus sveikatai, rugsėjo 9 dieną. Medikai moterį skubiai operavo, tačiau jos gyvybės jiems išgelbėti nepavyko – tą pačią dieną prieš vidurnaktį moteris mirė.

Įtariamasis nužudymu (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 129 str. 1 d. už šį nusikaltimą numato laisvės atėmimą nuo septynerių iki penkiolikos metų, o nepilnamečiui – iki dešimties metų) K. A. sulaikytas 48 val. ir uždarytas į Marijampolės apskr. VPK areštinę. Artimiausiu metu bus sprendžiamas klausimas dėl jo suėmimo.

Marijampolės apskr. VPK informacija

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE