Pagrindinis > Regione > Ekonomika > Marijampolės parkuose – išmanieji suoleliai

Marijampolės parkuose – išmanieji suoleliai

Įsivaizduokite – išvažiuojate smagiai pasivažinėti dviračiu ar paspirtuku po gražiuosius mūsų parkus ir po kiek laiko pastebite, kad padangoje trūksta oro, baigia išsikrauti telefonas ar skubiai reikia prisijungti prie interneto, todėl tenka apsisukti ir grįžti namo. Nuo šiol grįžti namo nereikės – visas šias problemas išspręsite pasinaudodami išmaniaisiais suoleliais ir galėsite tęsti smagią kelionę.

„Norėjome, kad Marijampolėje atsirastų vis daugiau išmanių priemonių, kurios pasitarnauja žmonėms, todėl naudodamiesi bendruomenių iniciatyvų programa „Kurk Marijampolei“ ir sulaukę daug šią idėją palaikančių marijampoliečių balsų Poezijos, Vytauto ir Pašešupio parkuose įrengėme stacionarias multifunkces stoteles, kitaip sakant išmaniuosius suolelius. Čia kiekvienas norintis galės įsikrauti telefoną, prisijungti prie nemokamo Wi-Fi ar prireikus prisipūsti oro į padangas“, – jau įgyvendintą idėją pristato šio projekto sumanytoja Marijampolės savivaldybės mero patarėja Agnė Pavelčikienė.

Suolelių įranga dar bus patobulinta, kad naudotis jais būtų kuo paprasčiau, atsiras ir instrukcijos. Kviečiame marijampoliečius naujaisiais įrenginiais naudotis atsakingai, kad jie tarnautų kuo ilgiau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE