Pagrindinis > Naujienos > Marijampolės policijos pareigūnai paminėjo Angelų sargų dieną

Marijampolės policijos pareigūnai paminėjo Angelų sargų dieną

 

Spalio 1-ąją, Angelų sargų dienos išvakarėse, Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai ir darbuotojai iškilmingai paminėjo Policijos dieną.

Į iškilmes Marijampolės savivaldybės salėje susirinkusius pareigūnus su profesine švente pasveikinti atvyko apskrities savivaldybių, Lietuvos kariuomenės Lietuvos didžiojo kunigaikščio Vytenio bendrosios paramos logistikos bataliono, Apylinkės teismo ir prokuratūros, Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos, Šaulių sąjungos bei kitų statutinių organizacijų atstovai bei kiti garbūs svečiai.

Apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Skirmantas Andriušis, sveikindamas savo komisariato bendruomenę, pasidžiaugė susiklaususiu ir nepriekaištingai pareigas vykdančiu savo kolektyvu ir dėkojo pareigūnams už tai, kad jie puikiai atlieka garbingą pareigą – Ginti. Saugoti. Padėti.

Policijos pareigūnus profesinės šventės proga sveikino ir Savivaldybės mero bei administracijos direktoriaus padėkas už teigiamus darbo rezultatus, nepriekaištingą ir pavyzdingą tarnybą įteikė mero pavaduotojas Povilas Isoda ir administracijos direktoriaus pavaduotojas Valdas Tumelis.

„Džiaugiamės, kad turime tokią policiją, kuri operatyviai sprendžia žmogaus problemas, naudoja efektyvius kovos su nusikalstamumu metodus, siekia pačių geriausių rezultatų, yra visuomenės gerbiama, ir ja pasitikima”, – sakė vicemeras Povilas Isoda

Policijos dienai skirtą renginį savo atvykimu pagerbė LR Seimo narys Albinas Mitrulevičius, Marijampolės savivaldybės Tarybos nariai.

Policijos dienos proga šventiniame renginyje pareigūnams buvo pasakyta daug gerų ir šiltų žodžių, už nepriekaištingą ir pavyzdingą pareigų atlikimą, pasiektus rezultatus stiprinant teisėtvarką apdovanoti tarnyboje pasižymėję policijos pareigūnai ir rėmėjai. Jiems buvo įteikti pasižymėjimo ženklai, padėkos ir atminimo dovanos.

Šventės proga šventinį koncertą policijos bendruomenei dovanojo Marijampolės kultūros centro Česlovo Sasnausko kamerinis choras, vadovaujamas Mindaugo Razdevičiaus.

Angelų sargų dienos proga tradiciškai Švento Vincento bažnyčioje buvo aukotos Mišios už policijos darbuotojus, vyko iškilminga rikiuotė Jono Basanavičiaus aikštėje.

Viešųjų ryšių tarnyba

Danguolės Micutienės nuotraukos.

lightbox jqueryby VisualLightBox.com v6.1

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE