Pagrindinis > Regione > Jaunimas > Marijampolės savivaldybės bendradarbiavimas su jaunimu buvo įvertintas

Marijampolės savivaldybės bendradarbiavimas su jaunimu buvo įvertintas

 

Lapkričio 23-ąją Socialinės apsaugos ir darbo ministerija įteikė apdovanojimus draugiškoms jaunimui savivaldybėms ir verslo įmonėms, savo pavyzdžiu rodančioms, kaip viešojo ir privataus sektoriaus atstovai jau dabar prisideda prie jaunimo situacijos gerinimo Lietuvoje.

Apdovanojimas nominacijoje „Draugiška jaunimui savivaldybė“ įteiktas ir Marijampolės savivaldybei. Šis apdovanojimas įrodo, kad šiose savivaldybėse daug dirbama su jaunimu, vykdomi įvairūs projektai, skatinamas jaunimo verslumas ir savanorystė, formalus ir neformalus švietimas, bendradarbiaujama su užsienio šalimis, įgyvendinamos kitos jaunimui draugišką aplinką kuriančios iniciatyvos.

Po nominacijos įteikimo buvo suorganizuota visų prisidėjusių įstaigų ir organizacijų susitikimas, skirtas pasidžiaugti ir prisiminti nuveiktus darbus. „Be visų organizacijų ir įstaigų, kurios yra vedinos padėti jaunam žmogui, mes nebūtume pasiekę šios nominacijos,“ – savo įžanginėje kalboje minėjo Marijampolės savivaldybės administracijos Jaunimo reikalų koordinatorė Loreta Rutkauskienė.

Šį susitikimą inicijavo Marijampolės savivaldybės jaunimo reikalų tarybos pirmininkas Artūras Visockis: „Esu laimingas, kad esame pastebėti nacionaliniu lygmeniu, tai skatina tikslingai dirbti toliau, atsakingai formuoti jaunimo politiką ir sudaryti vis didesnes galimybes jaunimo idėjų įgyvendinimui mūsų mylimoje Marijampolėje“.

Susitikime dalyvavo Marijampolės savivaldybės merė Irena Lunskienė ir kiti administracijos darbuotojai bei vadovai. Savo sėkmingais darbais, projektais ir istorijomis dalinosi ne tik savivaldybės darbuotojai, kurie stengiasi dėl jaunimo gerovės, bet ir kiti: Transporto tarnybos specialistas Algirdas Stadalius, Marijampolės sporto centro „Sūduva“  direktorius Gintas Janušauskas, Marijampolės teritorinės darbo biržos Jaunimo užimtumo skyriaus vedėja Rita Mockuvienė, Jaunimo užimtumo skyriaus vyr. specialistė Loreta Barkauskienė, Projekto „Atrask save“ koordinatorė Rūta Geležienė, Marijampolės Petro Kriaučiūno viešosios bibliotekos Vaikų edukacijos ir laisvalaikio centro vedėja Raminta Liubelionienė,  Informacijos skyriaus vedėjas Vaidas Baranauskas

Saldžios dovanos už puikius darbus ir nuopelnus puoselėjant draugišką savivaldybę jaunimui gavo Marijampolės kultūros centro direktorė Rima Striaušienė, Marijampolės jaunimo organizacijų tarybos pirmininkė Aistė Mikulionytė, Marijampolės teritorinės darbo biržos Jaunimo užimtumo skyriaus komanda, Marijampolės Petro Kriaučiūno viešosios bibliotekos komanda.

Viešųjų ryšių tarnyba

Odetos Žilinskienės nuotrauka.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE