Pagrindinis > Naujienos > Marijampolės savivaldybės švietimo įstaigų vadovų pasitarime pasidalinta aktualijomis

Marijampolės savivaldybės švietimo įstaigų vadovų pasitarime pasidalinta aktualijomis

 

Birželio 21 d. įvyko švietimo įstaigų vadovų pasitarimas. Jame aptarti laukiantys pokyčiai, teisės aktų pasikeitimai, aktualijos bei patarimai susiję su vaikų gerove.

Pasitarimą pradėjo ir sveikinimo žodį tarė Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Asta Vaznienė. Vėliau pranešimą apie vaiko teisių apsaugą centralizuotos pertvarkos kontekste pristatė Vaiko teisių apsaugos skyriaus vedėja Dovilė Burbaitė. Pranešime buvo akcentuoti darbo principai, kurie bus taikomi institucijų, toliau užtikrinant vaiko teisę į saugų vystymąsi, ugdymąsi Marijampolės savivaldybėje. Pereinant prie naujos tvarkos, D. Burbaitė pabrėžė, kaip svarbu, švietimo atstovams ir kitoms suinteresuotoms šalims, suvienyti žinias, patirtis ir turimus įgaliojimus, kad bendru darbu ir atsakomybe būtų pasiekti geriausi rezultatai, įgyvendinant vaiko teisių apsaugos sistemos tikslus.

Apie koordinuotai teikiamas paslaugas šeimoms kalbėjo Tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatorė Inga Balandinaitė, o su TAMO (elektroninio dienyno) galimybėmis visus supažindino Raimondas Štreimikis – TAMO direktorius.

Apie vaiko vasaros poilsį ir dienos centrus kalbėjo Švietimo, kultūros ir sporto vyriausiasis specialistas Valdimantas Kvietkauskas. Savo pranešime jis akcentavo, kaip svarbu įtraukti kuo daugiau vaikų į vasaros metu vykstančius užsiėmimus, nes tokiu būdu vaikai ne tik prasmingai praleidžia laiką, tačiau ugdosi kaip asmenybės.

Švietimo, kultūros ir sporto vyriausioji specialistė Angelė Mikulienė pristatė vaikų maitinimą reglamentuojančių teisės aktų pasikeitimus. Šiame pranešime pristatyti tikslai, bendrieji reikalavimai, pagrindiniai pakeitimai, į ką reikia atkreipti dėmesį pasirašinėjant sutartis su maitinimo paslaugų tiekėjais, patiekalų gaminimo ir patiekimo reikalavimais bei maitinimo organizavimo priežiūros pasikeitimais.

Paskutinį pranešimą pasitarime skaitė A. Vaznienė, ji kalbėjo apie priešmokyklinio ugdymo aprašo pasikeitimus, vaikų priėmimo į bendrojo ugdymo mokyklas ir ikimokyklines įstaigas problemas, naujas asmens duomenų apsaugos taisykles.

Komunikacijos skyrius

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE