Pagrindinis > Regione > Ekonomika > Marijampolės savivaldybės žvyrkeliuose jau darbuojasi greideriai

Marijampolės savivaldybės žvyrkeliuose jau darbuojasi greideriai

 

Nuo šios savaitės pradžios jau pradėti Marijampolės savivaldybės vietinės reikšmės kelių ir gatvių su žvyro danga greideriavimo darbai. Geideriai išriedėję į Marijampolės seniūnijos teritoriją ir darbuojasi Patašinės, Kumelionių, Meškučių, Trakiškių kaimų keliuose, vėliau visos pajėgos bus mestos į kitų seniūnijų kelius. Greideriavimo darbai artimiausiu metu bus atlikti visose kaimiškosiose seniūnijose pagal konkrečius seniūnų užsakymus, prieš tai pervažiavus ir patikrinus kelių būklę. Šiuos kelių dangos lyginimo darbus atlieka viešąjį konkursą laimėjęs rangovas – valstybės įmonė „Kelių priežiūra”.

Lygiagrečiai greideriuojama ir Marijampolės miesto teritorijos žvyruotų gatvių danga, tiesa, mieste tokių kelių yra tik 15,4 km. Darbų rezultatai jau matyti vadinamų naujųjų Tarpučių A. J. Greimo, Z. Drungos gatvėse. Vėliau greideriai pasuks į kitus miesto kvartalus. Miesto teritorijoje darbuojasi UAB „Kelranga”, laimėjusi viešąjį darbų konkursą. „Oro sąlygos palankios, kelių paviršius išdžiūvęs, tad skubame atlikti reikiamus darbus”, – teigė Marijampolės savivaldybės administracijos Komunalinio ūkio skyriaus laikinasis vedėjas Mindaugas Lelešius. Jo žiniomis, iš viso savivaldybės teritorijoje turima apie 470 km kelių ir gatvių su žvyro danga, 2018 metams greideriavimui skirti 89 tūkst. eurų. Anot M. Lelešiaus, darbai atliekami du, geriausiu atveju, tris kartus per metus. Viskas priklauso nuo kelio būklės ir eismo intensyvumo.

Viešųjų ryšių tarnyba

Komentaras “Marijampolės savivaldybės žvyrkeliuose jau darbuojasi greideriai

  1. Kodėl nesutvarkoma Fabriko gatvė, nuolat rudeni traktoriai gabendami runkelius i cukraus fabrika ismala baisias duobes. Puse kelio nugreideriuojama kita puse pro cukraus fabrika paliekama likimo valiai. Viesas toletas aiksteleje jau virs visko. Kodėl netvarkote kelių ir nepriziurite vieaosios tvarkos? Kur kilnojami toletai sezono metu? Ar geriau gyventi aps…. tais kampais?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Taip pat skaitykite