Pagrindinis > Naujienos > Marijampolės socialinės pagalbos centras mini veiklos 20-metį

Marijampolės socialinės pagalbos centras mini veiklos 20-metį

Marijampolės socialinės pagalbos centras, turintis net 14 padalinių, teikiančių stacionarias ir nestacionarias socialines paslaugas savivaldybės gyventojams, mini 20-ties metų veiklos jubiliejų. 1999 m. kovo 1 d. marijampoliečių įsteigtas socialinės pagalbos centras laikomas vienu pažangiausių visoje šalyje. Pradžioje tai buvo jaunuolių su sutrikusiu intelektu globos padalinys, ilgainiui paslaugos darėsi įvairesnės ir plėtėsi. Dabar 14-oje padalinių darbuojasi 200 darbuotojai, o paslaugų gavėjus ir suskaičiuoti sunku. Čia suteikiama pagalba asmeniui (ar visai šeimai), dėl amžiaus, neįgalumo, socialinių problemų iš dalies ar visiškai neturinčiam, neįgijusiam arba praradusiam gebėjimus ar galimybes savarankiškai rūpintis savo gyvenimu ir dalyvauti visuomenės gyvenime.

Jubiliejus įprasmintas specialiu renginiu Marijampolės kultūros centre, į kurį sugužėjo kolegos iš kitų socialinių įstaigų ir miestų, buvę darbuotojai. Ta proga sukurtas specialus videofilmas, pasakojantis apie centro istoriją ir pristatantis kiekvieną iš padalinių, surengtas koncertas. Jubiliejaus proga centro kolektyvą pasveikino atvykęs socialinės apsaugos ir darbo ministras Linas Kukuraitis, Europos Parlamento narė Vilija Blinkevičiūtė, kuriai būnant socialinės apsaugos ir darbo ministre centras ypatingai plėtėsi, Seimo narus Kęstutis Mažeika. Ilgametei centro direktorei Vilmai Ratkevičienei ministras L. Kukuraitis įteikė aukščiausią ministerijos apdovanojimą – „Gerumo žvaigždę“, o padėkomis apdovanojo visą grupę centro darbuotojų. Marijampolės savivaldybės merė Irena Lunskienė šventės proga įteikė padėkas šioms įstaigos darbuotojoms: psichologei Mildai Antanaitienei, lankomosios priežiūros darbuotojoms Daliai Jasaitienei, Loretai Bagdanavičienei, Skirmai Vaitukaitienei ir Danutei Šeimienei, socialinio darbuotojo padėjėjoms Danutei Barniškienei ir Valdai Paškevičienei, socialinėms darbuotojoms darbui su šeimomis Jurgitai Bielienei, Gitanai Okleiterienei ir Simonai Petrauskienei, budinčioms globotojoms Rimai Daukšienei ir Virginijai Žakevičienei, socialinei darbuotojai Lolitai Mickevičienei, valytojai Petronėlei Valatkevičienei.

Koncerto metu socialinės pagalbos centro darbuotojus ir svečius džiugino Marijampolės kultūros centro kolektyvai „Arabeskas“, „Savito“ ir kviestinė popgrupė „Dar“.

Marijampolės savivaldybės administracijos
Komunikacijos skyrius

lightbox flickr galleryby VisualLightBox.com v6.1

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE