Pagrindinis > Naujienos > Marijampolės TAU viešėjo kunigas A. Toliatas

Marijampolės TAU viešėjo kunigas A. Toliatas

Džiaugiuosi, kad mano gimtąją Marijampolę aplankė jau labai seniai ten laukiamas kunigas Algirdas Toliatas, vyriausias Lietuvos policijos kapelionas, kuris susitiko su Marijampolės trečiojo amžiaus universiteto (TAU) studentais.

Respublikoje ir už jos ribų garsus Marijampolės TAU gyvuoja jau 13 metų! Ką ten gyvuoja – jie švenčia gyvenimą! Kiekvieną dieną daro gerus darbus, aplink save kuria gerą nuotaiką, stiprina kūną ir dvasią, tobulėja. Universiteto fakultetus šiais metais lanko net 752 studentai, o vadovauja Onutė Sakalauskienė – ta geroji dvasia, rodanti pavyzdį ir įkvepianti kitus, nepavargstanti ir visada kupina jaunatviškos energijos. Jai, žinoma, padeda bei dalinasi patirtimi šaunūs fakultetų dekanai, seniūnai.

Sausakimšoje, istorijos vingius menančioje Marijampolės TAU aktų salėje pirmadienio popietę ir vyko susitikimas. Šios dienos susitikime tegalėjo dalyvauti tik dviejų fakultetų studentai: Psichologijos (dekanė Rima Klasavičienė) ir Dvasinio tobulėjimo (dekanas kunigas Vaidotas Labašauskas). Jauki, bet nedidelė salė, negalėjo sutalpinti visų norinčiųjų. Susitikimo metu buvo ne tik pristatyta antroji kunigo A. Toliato pamokslų knyga „Gerumo liūnas“. Kunigas skatino suprasti, kad tampame tuo, kuo mintame. „Kuriančios šviesios mintys lyg liūnas nejučia įtraukia į gerus darbus“, – mokė kun. A. Toliatas ir visus susirinkusius skatino išgirsti savo sieloje tylų Dievo kalbėjimą ir suvokti, kaip rašė jis savo pirmojoje knygoje „Žmogaus ir Dievo metai“, kad  geriausia daugyba yra dalyba. 

Marijampolės TAU archyvo nuotraukos.

lightbox flickr galleryby VisualLightBox.com v6.1

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE