Pagrindinis > Naujienos > Marijampolės vėliava ir baikeriai keliavo aplink Lietuvą!

Marijampolės vėliava ir baikeriai keliavo aplink Lietuvą!

Marijampolės baikerių klubas „Siena“ „Miesto dienų“ šventės proga įgyvendino gražią akciją „Sūduvos sostinės vėliavos kelionė motociklais Lietuvos perimetru“.

Akcijos dalyviai buvo išlydėti iš J. Basanavičiaus aikštės. Marijampolės meras Povilas Isoda išlydėdamas motociklininkus ir linkėdamas geros kelionės bei dėkodamas už Marijampolės vardo garsinimą įteikė Marijampolės vėliavą.

Kaip sakė Marijampolės baikerių klubo „Siena“ vadovas Heraldas Kalesevičius, ši kelionė – dovana „Miesto dienų“ šventės proga ir žinios apie Marijampolę, Sūduvos sostinę, „skraidinimas“ per Lietuvą.

Akcijos „Sūduvos sostinės vėliavos kelionė motociklais Lietuvos perimetru“ iniciatorius – klubo narys Paulius Šverčiauskas.

Iškėlę Marijampolės vėliavą ir taip reprezentuodami savo miestą, motociklininkai per dvi paras nuvažiavo 1450 km. Kelionėje apie Lietuvą dalyvavo 17 motociklininkų.

Marijampolės baikerių klubas „Siena“, gyvuojantis daugiau nei 20 metų, yra ne vieno Marijampolės renginio puošmena. Tradicija tapo dalyvauti „Miesto dienų“ šventėje bei kitose valstybinėse šventėse ir renginiuose ne tik Marijampolėje, bet ir visoje Lietuvoje bei užsienyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE