Pagrindinis > Naujienos > Marijampolės Vytauto Didžiojo parke atidengtas ypatingas suolelis…

Marijampolės Vytauto Didžiojo parke atidengtas ypatingas suolelis…

Gegužės 30 dieną Marijampolėje, Vytauto Didžiojo parke, iškilmingai atidengtas suolelis skirtas po pasaulį išsibarsčiusiems marijampoliečiams prie kurio pritvirtintoje lentelėje parašyta „Sveiki sugrįžę“. Taip pat yra QR kodas, kurį nuskenavus sužinosi reikiamą informaciją apie galimybę sugrįžti į Tėvynę.

Buvusių emigrantų suolelio atidengimo proga susirinkusiems kalbėjęs iš užsienio prieš kurį laiką sugrįžęs Gintaras Šimanskis akcentavo, jog parvykusiems iš svetur labai svarbus tinkamas susikalbėjimas su savivaldybės valdžia ir jos dėmesys jiems.

Marijampolės meras Povilas Isoda, taip pat vicemerė Agnė Pavelčikienė savo pasisakymuose pasidžiaugė, kad jau keli metai grįžtančių iš emigracijos į Marijampolę skaičius didesnis nei išvykstančių gyventi užsienin, o sugrįžusieji yra iniciatyvūs, aktyvūs piliečiai, stengiasi kuo greičiau integruotis į visuomenę. Meras dar paminėjo, kad vien 2023 metais, remiantis LR URM duomenimis, iš Marijampolės išvyko 218, tačiau sugrįžo 377 piliečiai. Vicemerė A. Pavelčikienė pratęsdama mero mintį sakė, jog statistika įtikinamai liudija Marijampolę esant tarp penkių šalies savivaldybių į kurias gyventi sugrįžta daugiausiai emigrantų. Tad toks faktas kalba pats už save, vadinasi ne taip jau ir prastai gyvename…

Pasak kalbėjusių savivaldybės valdžios atstovų, norėtųsi, kad šis suolelis taptų populiariu tarp sugrįžusių iš užsienių mūsų kraštiečių  ir būtų pastovia jų susitikimų vieta. O ar tikrai bus taip, kaip tikisi savivaldybės galvos parodys laikas.

Autoriaus nuotraukos.

Nuotrauka istorijai Sugrįžusieji iš emigracijos „išbandė“ suolelio tvirtumą Emigrantų suolelis Vytauto Didžiojo parke Marijampolėje Emigrantų suolelio atidengimo ceremonijos vaizdai Buvęs emigrantas Gintaras Šimanskis Emigrantų suolelio atidengimo ceremonijos vaizdai Emigrantų suolelio atidengimo ceremonijos vaizdai Emigrantų suolelio atidengimo ceremonijos vaizdai Emigrantų suolelio atidengimo ceremonijos vaizdai Emigrantų suolelio atidengimo ceremonijos vaizdai Emigrantų suolelio atidengimo ceremonijos vaizdai Emigrantų suolelio atidengimo ceremonijos vaizdai Kalba Marijampolės savivaldybės meras Povilas Isoda Emigrantų suolelio atidengimo ceremonijos vaizdai Kalba vicemerė Agnė Pavelčikienė Suolelio atidengimo akimirka lightbox flickr galleryby VisualLightBox.com v6.1

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE