Pagrindinis > Naujienos > Memorialinėse V. ir V.Katkevičių plaukimo veteranų varžybose – sėkmingi marijampoliečių startai

Memorialinėse V. ir V.Katkevičių plaukimo veteranų varžybose – sėkmingi marijampoliečių startai

 

Balandžio 23 d. Kaune, renovuojamame „Vilijos“ baseine, įvyko V. ir  V. Katkevičių memorialo taurės plaukimo veteranų varžybos. Jose dalyvavo rekordinis (111) plaukikų skaičius iš Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Rusijos. Tarp Lietuvos ekipų iš Kauno, Vilniaus, Kaišiadorių, Panevėžio, Šiaulių, Alytaus, Klaipėdos startavo ir Marijampolės plaukimo meistrų klubas „Torpedos“. Klubui atstovavo Aldona Mažėtienė, Margarita Cinelienė, Ilona Šufinskienė, Jūratė Pranckevičienė, Laimutė Džavachišvili, Gediminas Šenfeldas, Valdimaras Paludnevičius, Kostas Bendoraitis, Vilmantas Krasauskas, Antanas Guoga ir Žilvinas Grigaitis.

Plaukimo veteranai, kurių amžius nuo 25-erių metų, susirinko į varžybas prisiminti tėvo ir sūnaus Katkevičių. Buvo kovojama dėl specialių prizų: 25-29 metų amžiaus grupėje 50 m krūtine taurę iškovojo jaunasis Marijampolės klubo „Torpedos“ narys Žilvinas Grigaitis. 45-49 m amžiaus grupėje 50 m laisvu stiliumi taurę gavo Kaišiadorių „Plaukiam” klubo narys Aleksandras Zamorskis. Taip pat buvo nustatyti „Super Master 2016“ kategorijos nugalėtojai, pagal plauktas penkias distancijas: 50 m laisvu stiliumi, 50 m krūtine, 50 m nugara, 50 m peteliške ir 100 m kompleksiniu plaukimu. Plaukikų rezultatai buvo paversti taškais, kurie buvo sumuojami, ir taip išaiškinti geriausi varžybų dalyviai. Trys vyrai ir moterys buvo apdovanoti taurėmis. Pirmos vietos laimėtojais tapo viešnia iš Kaliningrado Regina Sych ir Kauno plaukikas Pavel Protaščiuk, antrosios  – latvė Ilzė Aigarė  ir  Kauno plaukimo federacijos prezidentas Arlandas Antanas Juodeška,  trečiosios vietos – latviai Irina Vaitone ir Aleksejs Gusevs.

Taip pat medaliais buvo apdovanoti kiekvienos amžiaus grupės visų nuotolių čempionai ir prizininkai. Marijampoliečiai iškovojo 8 aukso, 3 sidabro ir 9 bronzos medalius.

Kubo „Torpedos“ informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE