Pagrindinis > Naujienos > Metų pabaiga Marijampolės bendruomenei – su padėkos koncertu ir apdovanojimais

Metų pabaiga Marijampolės bendruomenei – su padėkos koncertu ir apdovanojimais

 

Gruodžio16-ąją Marijampolės kultūros centre surengtas tradicinis metų padėkos koncertas, kuriame Marijampolės bendruomenė turėjo progą išgirsti Vokietijos Bergiš Gladbacho (Bergisch Gladbach) miesto, su kuriuo Marijampolė susigiminiavo dar 1989 metais, kamerinio ansamblio, vadovaujamo Roman Salyutov, atliekamų kūrinių. Tą dieną surengti net du koncertai, kuriuose skambėjo profesionaliai atliekami iškiliausių pasaulio kompozitorių kūriniai tokie kaip Johannes Brahms „Vengrų šokiai“, George Gerschwin „Žydroji rapsodija“, Astor Piazzolla „Pavasaris“ iš ciklo „Keturi metų laikai“ ir kiti. Antrojo, vakarinio, koncerto, į kurį buvo sukviesti verslo atstovai, Seimo ir Tarybos nariai, įstaigų ir įmonių vadovai, savivaldybės administracijos darbuotojai, pradžioje įvyko iškilminga savivaldybės apdovanojimų ceremonija. Jos metu Marijampolės savivaldybės meras Vidmantas Brazys nuoširdžiai padėkojo visiems už metų darbus ir pasiekimus, palinkėjo šviesių Kalėdų ir laimingų artėjančių Naujųjų 2017-ųjų metų. Švento Jurgio, Marijampolės globėjo ordinais, meras apdovanojo tris iškilius marijampoliečius: už ypatingus nuopelnus sportui – Marijampolės sporto klubo „Tauras“ trenerį Rinaldą Čėsnaitį, už ypatingus nuopelnus Marijampolės bendruomenės labui – AB SEB banko Marijampolės skyriaus vadovą, Marijampolės savivaldybės tarybos narį Romualdą Makauską, už ypatingus nuopelnus verslui ir svarią paramą Marijampolės sportui – UAB „Mantinga“ generalinį direktorių, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų viceprezidentą, Miesto krepšinio federacijos viceprezidentą Kęstutį Svitojų. Švento Jurgio, Marijampolės globėjo, medalis už ypač stropų ir profesionalų darbą įteiktas Marijampolės ligoninės gydytojai Ritai Raslanaitei.

Rengti mero kalėdinius padėkos koncertus Marijampolėje jau yra graži tradicija. „Miesto bendruomenė laukia šio momento, kada galės įsigyti kvietimą ir pasipuošus traukti į kultūros centrą pasiklausyti išskirtinės muzikos, pasveikinti apdovanotųjų“, – sako savivaldybės vadovas V. Brazys. Tiesa, muzikantai iš susigiminiavusio miesto atvyko koncertuoti šia proga pirmą kartą. Idėja pasikviesti itin profesionalų kolektyvą iš Vokietijos kilo Marijampolės savivaldybės administracijos direktoriui Sigitui Valančiui, viešėjusiam ankstyvą rudenį Bergiš Gladbache su kviestiniu vizitu. Koncerto dieną Marijampolėje viešėjo Bergiš Gladbacho miesto tarybos narys Rolf-Dieter Schacht ir Vokietijos Federacijos ambasados Lietuvoje referentė kultūros ir spaudos klausimais p. Milena Dech.

Viešųjų ryšių tarnyba

Vytenio Skroblo nuotraukos.

Apdovanojimas įteikiamas K. Svitojui. Apdovanotasis R. Makauskas. Pasisako apdovanotasis R. Čėsnaitis. Kalba apdovanojimą atsiėmusi R. Raslanaitė. Bergiš Gladbacho kamerinis ansamblis. .Koncerto akimirka. jquery visual lightboxby VisualLightBox.com v6.1

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE