Pagrindinis > Regione > Jaunimas > MJOTAS Padėkos vakare apdovanoti metų geriausieji

MJOTAS Padėkos vakare apdovanoti metų geriausieji

 

„Gruodis – tai metas, kada džiaugiamės nuveiktais darbais, kada apžvelgiame ir įvertiname savo darbus, tačiau taip pat ir išsikeliame naujus tikslus ateinantiems metams“, – štai tokiais žodžiais gruodžio 16 d. prasidėjo jau tradicija tapęs Marijampolės jaunimo organizacijų tarybos „Apkristas stalas“ Padėkos vakaras 2016.

Šiais metais organizatoriai jaunimą ir jaunimo organizacijas kvietė susirinkti į Petro Kriaučiūno viešąją biblioteką „Šie metai ypatingi MJOTUI, kadangi esame iš esmės atsinaujinusi komanda, todėl ir šį padėkos vakarą norėjome surengti ypač šiltai, sukurti aplinką, kurioje galėtume vienas kitą labiau pažinti ir pasidžiaugti kartu nuveiktais darbais. Šiais metais pasirinkome P. Kriaučiūno viešąją biblioteką, nes tai vieta, kurią kiekvienas pažįstame nuo pradinių klasių, kurioje prasidėjo knygos pažinimo kelias. Džiaugiamės, jog turėjome progą visi pasimatyti bei vienas kitam padėkoti“, – kalbėjo naujoji MJOTAS pirmininkė Aistė Mikulionytė.

Renginyje, sukvietusiame daugybę jaunimo, šiais metais buvo 7 nominacijos („Metų jaunimo lyderis“, „Metų jaunimo draugas“, „Metų pavyzdys“, „Metų pasiekimas“, „Metų organizacija“, „Metų renginys“ ir „Metų feniksas“), o į jas kandidatus siūlė jaunimo organizacijos.

„Metų jaunimo lyderio“ nominacija atiteko Vladui Polevičiui, kuris nuolat būna šalia jaunimo, aktyviai dirba su tarptautiniais projektais bei Europos savanorių tarnyba.

Metų jaunimo draugas“ šiais metais tapo vedėjų įvardinta viso Marijampolės jaunimo „mama“ – Marijampolės savivaldybės jaunimo reikalų koordinatorė Loreta Rutkauskienė, kuri nuolat gelbėja jaunimui, moko bei pataria ne tik organizaciniais reikalais.

„Metų pavyzdžiu“ tapo Dominykas Butkus, jaunas, vos 16 metų vaikinas, kuris savo visą laisvą laiką aukoja organizacijų veikloms, rodydamas pavyzdį, jog svarbu išties ne tik būti nariu, bet ir atsidavusiai dirbti.

„Metų pasiekimo“ nominaciją pelnė Matas Kaminskas, jauniausiai IT mokytojas Lietuvoje, taip pat projekto „Marijampolės miesto meniu“ projekto vadovas.

„Metų organizacijos“ ir „Metų renginio“ nominacijos šiais metais atiteko asociacijai „Jaunimo laisvalaikis“ už FREE TO DANCE renginį bei aktyvų dalyvavimą bei laisvalaikio praleidimo būdų kūrimą Marijampolės jaunimui.

„Metų feniksas“ atiteko Marijampolės kolegijos studentų atstovybei, nes ši organizacija tarsi feniksas pakilo iš pelenų, aktyviai dalyvauja ne tik kolegijos akademiniuose reikaluose, ne tik kuria palankų laisvalaikį studentams, bet ir prisideda prie jaunimo politikos bei aktyviai įsilieja į kitų organizacijų veiklas.

Šiais metais Padėkos vakaro šūkis buvo „Skleiskime-dalinkimės šiluma“. Renginio metu publiką džiugino jaunimo grupė „LePunka“, atlikėjos Dovilė Vasiliauskaitė ir Inga Žilionytė, Aistės Biskytės personalinė paroda.

MJOTAS informacija

Aistės Biskytės nuotraukos.

jquery visual lightboxby VisualLightBox.com v6.1

 

Komentaras “MJOTAS Padėkos vakare apdovanoti metų geriausieji

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE