Pagrindinis > Regione > Mes ir įstatymas > Naminukė virė… Kalvarijos Bokso klube

Naminukė virė… Kalvarijos Bokso klube

 

Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kalvarijos policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus pareigūnai 2016-01-22 apie 10.30 val., tikrindami turėtą informaciją apie nelegalią  alkoholinių gėrimų gamybą Kalvarijoje esančio Bokso klubo pagalbinėse patalpose, aptiko tuo metu veikiantį bei garuojantį aparatą naminei degtinei gaminti bei apie 21 l į įvairaus dydžio talpas supilstyto skaidraus skysčio, skleidžiančio specifinį naminės degtinės kvapą.

Pareigūnus nustebino jų vizito metu iš galimai rasto aparato į plastikinį indą lašantis „cukrinukas“. Be rasto aparato bei jau pagamintos „produkcijos“ pareigūnai rado ir apie 65 l, kaip įtariama, raugo, skirto naminei degtinei gaminti, bei žaliavos raugui ruošti. 

Sporto klubo patalpose buvęs 55-erių kalvarijietis nesiginčijo užsiimantis nelegalia veikla, tačiau pareigūnus tikino, jog tai visiškai nesusiję su sportine veikla ir tai niekaip neįtakoja sporte siekiamų rezultatų.

Dėl įvykio Marijampolės apskr. VPK Kalvarijos policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal nusikalstamos veikos, numatytos LR BK 201 str. 1 d., požymius. Už tai numatyta viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.

Marijampolės apskr. VPK Kalvarijos PK informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE