Pagrindinis > Naujienos > Ne tik vairuoja neblaivūs, bet ir siūlo kyšį pareigūnams

Ne tik vairuoja neblaivūs, bet ir siūlo kyšį pareigūnams

Per pastarąsias dvi paras Marijampolės apskr. VPK aptarnaujamoje teritorijoje buvo nustatyta net 11 neblaivių transporto priemonių vairuotojų. Didžioji dalis neblaivių vairuotojų įkliuvo pareigūnams „Via Baltica“ kelyje.

Pažymėtina, kad vis dar pasitaiko bandymų papirkti policijos pareigūnus. 2021 m. kovo 16 d. apie 9 val. ryto Marijampolės apskr. VPK Kelių policijos skyriaus pareigūnai kelyje Kaunas – Marijampolė – Suvalkai nutraukė neblaivaus Lenkijos piliečio kelionę vilkiku MAN. Pareigūnams patikrinus minėto vilkiko vairuotoją alkotesteriu, šis parodė 0,93 prom. girtumą.

Lenkijos piliečio rūpesčiai tuo nesibaigė, nes jis vengdamas administracinės atsakomybės, kad nebūtų surašomas administracinio nusižengimo protokolas, į transporto priemonės registracijos liudijimą įdėjo 200 eurų kyšį ir padavė pareigūnams, pasiūlydamas šią sumą pasidalinti perpus. Pareigūnai sureagavo principingai, įformino kyšio davimo faktą ir taip lenkas „užsidirbo“ ne tik administracinę, bet ir baudžiamąją atsakomybę.

Dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR Baudžiamojo kodekso 227 str. 2 d. (gresia bauda arba areštas, arba laisvės atėmimas iki penkerių metų) ir administracinė teisena pagal LR Administracinių nusižengimų kodekso 422 str. 5 d. (gresia bauda nuo 800 iki 1100 eurų).

Marijampolės apskr. VPK Kelių policijos skyriaus pareigūnai prašo, kad asmenys pastebėję apgirtusį vairuotoją nedelsdami apie tai praneštų bendruoju pagalbos telefonu 112.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE