Pagrindinis > Naujienos > Netradicinė ekonomikos pamoka su Gražvydu Juodišiumi

Netradicinė ekonomikos pamoka su Gražvydu Juodišiumi

Marijampolės Rimanto Stankevičiaus pagrindinėje mokykloje vyko netradicinė ekonomikos pamoka. Mokiniai ekonomikos mokosi iš naujos kartos vadovėlio IX-X klasei “Ekonomika per 31 valandą”, kuriame rekomenduojama panaudoti realius pavyzdžius, padedančius pamokas pravesti įdomiai ir prasmingai. Todėl devintokams ekonomiką dėstanti mokytoja Nijolė Birštonienė pakvietė jauną, veržlų, atsakingą, nuolat tobulėjantį, jau turintį neįkainojamos patirties Gražvydą Juodišių.

Mokinius jis sužavėjo pasitikėjimą kuriančiu atvirumu, šypsena veide ir , žinoma, šeimos verslo istorija, kuri, ko gero, prasidėjo dar besimokant Marijampolės Sūduvos gimnazijoje. Gražvydas pasakojo apie studijas Aleksandro Stulginskio universitete ASU, Fizikos ir informatikos bakalauro studijas Šiaulių universitete. Kalbėjo ir apie tai, kaip jam sekėsi dar besimokant išbandyti save daugelyje darbų. Jo pastebejimas, kad  studijos turi įtakos verslo sėkmei, mokinius motyvavo atsakingai vertinti mokslą ir mokymąsi. Šiuolaikiškas, darbštus, užsispyręs, ambicingas, susidorojantis su kilusiais iššūkiais Gražvydas Juodišius pasakojo apie savo darbą ir užimamas Paslaugų, Statybos ir mechanikos skyriaus vedėjo pareigas Marijampolės profesinio rengimo centre, apie savo šeimos verslą, apie Pasirengimo įgyvendinti ikimokyklinio, priešmokyklinio ir bendrojo ugdymo finansavimo pertvarkos ir įgyvendinimo koordinavimo veiklos metodininko darbą Ugdymo plėrtos centre bei veiklas su jaunaisiais verslininkais.

Gražvydo Juodišiaus požiūris į jaunų žmonių verslumo ugdymą, galimybių kultūrą, ateities darbuotoją ir suprantamas,  įtaigus pokalbis su mokiniais pritraukė visus mokinius.  Kiekvienas draugiškas patarimas buvo palydimas šmaikščia istorija iš sukauptos nemenkos Gražvydo patirties. Mokiniai pritarė teiginiui, kad pagrindinis rodiklis, nusakantis žmogaus vertę – žodžio laikymasis. Gražvydas Juodišius apdovanojo aktyviausią mokinį Vakarį prizu, o pamokos pabaigoje buvo maloniai nustebinta ir visa klasė. Atsakomybė, įkvėpimas, jaudulys, džiaugsmas. Štai kokiais keturiais pojūčiais baigėsi netradicinė ekonomikos pamoka.

Marijampolės Rimanto Stankevičiaus pagrindinės mokyklos 9 klasės mokiniai Justas Plikaitis ir Aironas Juraitis

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE