Pagrindinis > Naujienos > Pagerbti geriausieji šių metų Marijampolės savivaldybės abiturientai

Pagerbti geriausieji šių metų Marijampolės savivaldybės abiturientai

 

Liepos 17-ąją Kultūros centre iškilmingame renginyje pagerbti savivaldybės abiturientai, šių metų pasirinktuose valstybiniuose brandos egzaminuose gavę aukščiausią įvertinimą – šimtą balų. Šventėje padėkota ir jų mokytojams bei tėvams. Jau tradicija tapusiame renginyje padėkas ir atminimo dovanas Marijampolės savivaldybės merė Irena Lunskienė įteikė rekordiniam skaičiui abiturientų – net 54-iems savivaldybės abiturientams ir 26-iems mokytojams. Šventė pradėta iškilmingai įnešant šalies ir savivaldybės vėliavas, sugiedant „Tautišką giesmę“.

Švietimo skyriaus duomenimis, maksimalų egzaminų įvertinimą šiemet gavo net 11 abiturientų daugiau negu pernai: 30 iš Rygiškių Jono gimnazijos, 16 – iš Sūduvos, 7 – iš Marijonų gimnazijos ir 1 – iš Šv. Cecilijos gimnazijos. Gausiausias šimtukų „derlius užderėjo“ Rygiškių Jono gimnazijos gimnazistei Gabrielei Lelkaitei – jos užsienio k. (anglų), matematikos, lietuvių kalbos ir biologijos žinios įvertintos maksimaliai. Du savivaldybės gimnazistai iš trijų valstybinių brandos egzaminų gavo 100 balų įvertinimus. Tai Rygiškių Jono gimnazijos abiturientai Gabija Tubelevičiūtė ir Paulius Subačius. Po 2 šimtukus surinko 10 abiturientų, o po vieną šimtuką – net 41 minėtų savivaldybės gimnazijų abiturientas. Daugiausiai 100 balų įvertinimus abiturientai gavo iš užsienio kalbos (anglų) – jų buvo 40.

Kreipdamasi į geriausius savivaldybės abiturientus, Marijampolės savivalodybės merė Irena Lunskienė sakė: „100 balų, tai yra žinios, savęs įsivertinimas ir šio įvertinimo verti visi, kurie prie jo prisidėjo – tai mokytojai ir tėveliai“. Merė taip pat linkėjo, kad šis įvertinimas būtų paskata gyvenime būti geriausiais ir to visada siekti.

Jaunuolius pasveikino ir Seimo narys Kęstutis Mažeika. Jis taip pat įteikė padėkas abiturientams bei jų mokytojams.

Abiturientų vardu kalbėjo daugiausia „šimtukų“ surinkusi G. Lelkaitė. Savo kalboje ji pirmiausiai padėkojo Marijampolės savivaldybės merei Irenai Lunskienei, kalbėdama apie ypatingą miestą – Marijampolę ir čia vykstančius pokyčius. „Marijampolė – tai miestas, į kurį visada bus gera sugrįžti“, – kalbėjo Gabrielė.

Po apdovanojimų šventės dalyviams savo kūrinius dovanojo Marijampolės meno mokyklos auklėtiniai vadovaujami Irenos Valiulienės.

Komunikacijos skyrius

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE