Pagrindinis > Naujienos > Paminėta Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos diena

Paminėta Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos diena

 

Į Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienai skirtą renginį atvyko Marijampolėje dirbantys ir teisėtvarkos temomis rašantys žurnalistai. Susitikime dalyvavo komisariato viršininko pavaduotojas, atliekantis viršininko funkcijas, Harimantas Poškevičius, pavaduotojas Alfredas Bartkus, Kelių policijos skyriaus viršininkas Rolandas Gylys, policijos psichologė Laura Krupavičiūtė, Operatyvaus valdymo skyriaus viršininkas Aušrys Kvederevičius.

Žurnalistai šįkart buvo pakviesti pasikalbėti apie įvairias kalbas – ir mūsų gimtąją kalbą kaip duoną kasdieninę, ir kūno kalbą, kurią taip pat visi naudojame, ir apie specifinę “kalbą”, kuria turime “kalbėti” susidūrę su tam tikrais pavojais. H. Poškevičius, akcentavęs, kokia didžiulė ir svarbi šiandien žodžio jėga, informacijos sklaida, linkėjo atsakingai vartoti žodį, rašyti širdimi. Nes “žurnalistas – tarsi širdis, organizmą (mūsų visuomenę) aprūpinanti krauju (informacija)”.

Operatyvaus valdymo skyriaus viršininkas Aušrys Kvederevičius žurnalistams vedė savigynos pamokėlę, demonstravo, kaip elgtis užpultam, kaip gintis. Policijos komisariato psichologė Laura Krupavičiūtė papasakojo, kokia svarbi kūno kalba, kaip ji atskleidžia žmogų vienoje ar kitoje situacijoje, kaip turėtume elgtis, jeigu norime su pašnekovu užmegzti kontaktą, prakalbinti jį.

Komisariato viršininko pavaduotojas, atliekantis viršininko funkcijas, H. Poškevičius žurnalistams papasakojo apie permainas policijoje, gerėjantį pareigūnų aprūpinimą techninėmis priemonėmis, mokymus, pasidalino geromis naujienomis – augančiu policijos profesijos prestižu, stojančiųjų į policijos mokyklą skaičiumi, didėjančiais atlyginimais pareigūnams. Beje, pertvarką policijoje šią savaitę jis pristatė ir Marijampolės savivaldybės laikinai mero pareigas einančiai vicemerei Irenai Lunksienei.

Marijampolės apskr. VPK informacija

jquery visual lightboxby VisualLightBox.com v6.1

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE