Pagrindinis > Dėmesio! > Papildomas priėmimas Marijampolės kolegijoje

Papildomas priėmimas Marijampolės kolegijoje

 

Gera žinia dar negavusiems kvietimo studijuoti arba nespėjusiems užpildyti prašymo. Papildomas priėmimas į Marijampolės kolegiją ir kitas Lietuvos aukštąsias mokyklas vyks rugpjūčio 13 – 17 d. Šiame etape kviečiami dalyvauti ir dar nesiregistravę LAMA BPO sistemoje, taip pat bus galima pretenduoti į likusias laisvas valstybės finansuojamas studijų vietas (laisvos vietos bus skelbiamos rugpjūčio 10 d.).

Kviečiame rinktis iš ankstesniuose priėmimo etapuose populiariausių studijų programų: Buhalterinės apskaitos, Informacinių sistemų technologijų, Socialinio darbo, Teisės, Transporto logistikos technologijų (gretutinė kryptis – vadyba), Vaikystės pedagogikos ir Verslo anglų kalbos. Prašymai pildomi www.lamabpo.lt.

Taip pat sulaukėme daug prašymų iš darbdavių ir stojančiųjų, todėl be ankstesnių studijų programų papildomame priėmime kviečiame rinktis: Automobilių techninio eksploatavimo, Įmonių ir įstaigų administravimo, Sveikatingumo ir grožio verslo, Kultūros ir sporto vadybos valstybės nefinansuojamas studijas. Prašymai pildomi atvykus į Marijampolės kolegiją (P. Armino g. 92, Marijampolė).

Primename, kad iki rugsėjo 20 d. tęsiasi tiesioginis priėmimas į Marijampolės kolegiją. Prašymai pildomi kolegijoje. Daugiau apie studijas Marijampolės kolegijoje: www.marko.lt

Nori studijuoti, bet negali dalyvauti konkurse? Individualų studijų pasiūlymą gauk Studentų priėmimo tarnyboje, P. Armino g. 92, Marijampolė, Tel.: 8 612 88087

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE