Pagrindinis > Naujienos > Pareigūnus net sąskrydyje žmonės apibėrė klausimais

Pareigūnus net sąskrydyje žmonės apibėrė klausimais

Policijos pareigūnai ir savanoriai nuolat sugalvoja įvairių būdų, kaip kuo labiau suartinti visuomenę ir įvairias jos socialines grupes, kaip pasiekti, kad žmonės išgirstų jiems svarbią informaciją, kad būtų saugūs, esant būtinybei  – juos apginti, padėti ar patarti.

Šį kartą pareigūnams pasisekė: didžiulė tikslinė grupė – apie 80 žmonių iš mūsų krašte ir Lietuvoje esančių globos namų susirinko į sąskrydį Podvarko šile „Pabūkime drauge gamtos prieglobstyje“.

Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (Marijampolės aps. VPK) Vilkaviškio r. PK bendruomenės pareigūnė Vilija Grybauskienė, pareigūnai Andrius Berenta ir Ema Andriukaitytė kartu su policijos savanorėmis Sandra Plikynaite ir  Deimante Alinskaite pasistengė, kad globotiniams šis sąskrydis būtų įsimintinas ne vien dėl socialinių siekių – tarpusavio bendravimo, pasitikėjimo savimi ugdymo, tobulėjimo bei integracijos į visuomenę. Tuo kasdien rūpinasi globos namų vadovai.

Pareigūnai organizavo sąskrydžio dalyviams viktoriną apie žmogaus saugumą. Visų nuostabai, dalyviai ne tik aktyviai ir tiksliai atsakinėjo, bet ir turėjo daugybę juos dominančių klausimų pareigūnams. Už aktyvų dalyvavimą viktorinoje kiekvienam buvo padovanoti lankstinukai ir knygelės „Kaip išvengti nusikaltimo“.

Nenuostabu, kad tuomet, kai daugelis dalyvaujame šventėse, sąskrydžiuose, įvairiuose pramoginiuose renginiuose, pareigūnai juose dirba. Šis įvairių globos namų gyventojų sąskrydis – ne išimtis. Tačiau viena išimtis buvo – pareigūnai čia turėjo galimybę atlikti svarbiausią misiją – prevencinį darbą. Ir, kas svarbiausia, dėl to sąskrydžio dalyviams buvo tik įdomiau.

Marijampolės aps. VPK Vilkaviškio r. PK informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE