Pagrindinis > Regione > Kultūra > Paroda „Šviesos faktorius“ Kalvarijoje

Paroda „Šviesos faktorius“ Kalvarijoje

 

Spalio 26 dieną Kalvarijos savivaldybės viešojoje bibliotekoje atidaryta tapybos darbų paroda „Šviesos faktorius“. 

Šviesos temą nagrinėjanti  paroda – bendro jaunųjų menininkų iš Lietuvos ir Lenkijos plenero rezultatas. Tapybos darbus pristatė Vilniaus dailės akademijos studentės Dangė Dumbrevičiūtė ir Sigita Budraitytė. Apie Druskininkuose vykusį tarptautinį plenerąkalbėjo dėstytoja, plenero kuratorė docentė Živilė Jasutytė.Šiame plenere dalyvavo dešimt studentų iš Vilniaus dailės akademijos ir Lodzės technologijų universiteto. Dviejų kaimyninių šalių studentai dalinosi patirtimi, mokėsi bendradarbiauti ir pažindinosi su vieni kitų kultūra. Taip gimė parodoje „Šviesos faktorius“ eksponuojami tapybos darbai.

 Įmonės “Lit Pol Link”, kuri iniciavo plenerą, vadovas Andrzej Kurpiewski renginio dalyvius supažindino su įmonės veikla, kalbėjo apie Lietuvos ir Lenkijos bendradarbiavimą elektros energingos tiekimo srityje bei idėją organizuoti bendrus meninius projektus. Renginį moderavo įmonės Litgrit komunikacijos projektų vadovė Erika Brazaitytė.

Tarptautinės dailės darbų paroda „Šviesos faktorius“ Kalvarijos savivaldybės viešojoje bibliotekoje veiks iki lapkričio 30 d. 

Kviečiame apsilankyti.

Bibliotekos informacija

Astos Jankeliūnienės nuotraukos.

jquery visual lightboxby VisualLightBox.com v6.1

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE