Pagrindinis > Naujienos > Pasižymėjusioms Suvalkijos moterims įteikti apdovanojimai

Pasižymėjusioms Suvalkijos moterims įteikti apdovanojimai

Šiandien renginyje “Moters galia”, kuris rengiamas jau antrą kartą, už ryžtą, pastangas ir atsidavimą, įgyvendinant bendruomeninius, socialinius ar regioninius projektus, apdovanotos dešim labiausiai pasižymėjusių Suvalkijos moterų. Renginio globėja socialinės apsaugos ir darbo ministrė Algimanta Pabedinskienė, įteikdama apdovanojimus, pabrėžė, kad kiekvienos jų veikla yra įkvepiantis šeimyniškumo, bendruomeniškumo ir atsakingo visuomeniškumo pavyzdys.

“Tai, kad šalia šeimos pareigų Jūs imatės atsakingų socialinių projektų, rūpinatės tais, kuriems reikia pagalbos, dalinatės savo gebėjimais su kitais bendruomenės nariais, kelia nuoširdžią pagarbą. Jūsų darbai įrodo, kad kiekviena esate tikras bendruomeniškos, šeimyniškos ir visuomeniškai aktyvios moters pavyzdys. Žaviuosi Jūsų sugebėjimais, kūrybiškumu ir prasmingomis iniciatyvomis. Jūs esate lyderės ir nusipelnote būti ir įvertintos, ir apdovanotos”, – sveikinimo kalboje sakė ministrė Algimanta Pabedinskienė.

Šių metų renginiu “Moters galia”, kuris vyko Marijampolėje, socialinės apsaugos ir darbo ministrė Algimanta Pabedinskienė tęsia prieš kelerius metus pradėtą iniciatyvą – pagerbti moteris, darančias reikšmingus darbus ištiktiems nelaimės žmonėms, kaimynams, artimiesiems ir visuomenei, dažnai už tai neprašant nei dėmesio, nei atlygio.

Šiemet apdovanotos moterys – aktyvios bendruomenininkės ir visuomenininkės, mamos, mokytojos, verslininkės, kūrėjos, besidalijančios savo kūrybiškumu, išmanymu, meile ir šiluma su kitais bendruomenės nariais, vaikais ir jaunimu, neįgaliaisiais.

Apdovanojimu pagerbta Šakių rajono policijos komisariato darbuotoja Aušra Mockevičiūtė – aktyvi pareigūnė, organizuojanti šviečiamuosius renginius jaunimui ir vaikams apie alkoholio, narkotikų, tabako žalą, saugų eismą ir kt.

Tarp apdovanotų socialinių projektų įgyvendintojų – ir Kazlų Rūdos socialinės paramos centro direktorė Renata Andriušienė, savo darbui negailinti nei jėgų, nei laiko, bei Rasa Kazlauskienė – projektų specialių poreikių turintiems vaikams iniciatorė, daug dėmesio skirianti ir jaunimo lyderystės įgūdžiams ugdyti, pozityvios tėvystės mokymui. Daugiavaikė mama, mokytoja ir verslininkė Vaida Lukšienė dabar augina keturis vaikus, nes rūpinasi ir buvusia vaikų namų globotine.

Už kūrybišką veiklą apdovanota Višakio Rūdos kaimo šviesuolė Margarita Jaselskienė, įkūrusi rankdarbių klubą, vienijantį darbščias bendruomenės moteris; ji rengia edukacinius užsiėmimus ir aplinkinių miestelių bendruomenių žmonėms.

 Žydruolė Zenevičienė yra folkloro ansamblio “Diemedis” vadovė, aktyvi etnokultūros puoselėtoja, j kuria muziką koncertams, festivaliams ir spektakliams, yra teatralizuotų renginių scenarijų autorė ir režisierė.

Tarp apdovanotųjų – ir Diana Dambrauskienė, ilgametė vaikų popgrupės “Rojaus obuoliukai” vadovė; taip pat literatų klubo įkūrėja, Kalvarijos Trečiojo amžiaus universiteto vieno iš fakultetų kuratorė ir renginių organizatorė Asta Jankeliūnienė; neįgaliųjų draugijos folkloro ansamblio “Gija” vadovė Danė Jančienė bei kūrėja, renginių vedėja, aktorė ir vaikų mylima mokytoja Stefanija Navickienė.

Dar dešimt Suvalkijos krašto moterų už visuomeniškumą, pilietiškumą, nuoširdų rūpestį bendruomene, kultūrinę veiklą renginyje pagerbtos padėkomis. Padėkos įteiktos Nijolei Linionienei, Onai Miliauskienei, Aldonai Abramavičienei, Adolfinai Blauzdžiūnienei, Irmai Maurienei, Rasai Martinkevičienei, Jūratei Sinkevičienei, Birutei Zavistauskienei, Irenai Čukauskienei ir Rasai Alaburdienei.

Apdovanojimų “Moters galia” nominacijų nugalėtojos:

Margarita Jaselskienė “Už kūrybišką veiklą”

Renata Andriušienė “Už gerą širdį”

Diana Dambrauskienė “Už meilę muzikai”

Asta Jankeliūnienė “Už bendruomeniškumą”

Žydruolė Zenevičienė “Už etnokultūros puoselėjimą”

Aušra Mockevičiūtė “Už iniciatyvas kuriant saugesnę aplinką vaikams”

Vaida Lukšienė “Už atsakingą verslą ir motinystę”

Stefanija Navickienė “Už visuomeninę veiklą ir šeimos vertybių puoselėjimą”

Rasa Kazlauskienė “Už dvasinių vertybių puoselėjimą”

Danė Jančienė “Už kūrybišką neįgaliųjų meninių vertybių puoselėjimą”

LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Ryšių su visuomene skyriaus informacija 

lightbox jqueryby VisualLightBox.com v6.1

2 komentarai(-ų) “Pasižymėjusioms Suvalkijos moterims įteikti apdovanojimai

  1. GAILA AŠ IR VĖL NEGALĖJAU DALYVAUTI RENGINYJE.BET IŠ VISOS ŠIRDIES DĖKOJU UŽ APDOVANOJIMĄ.MALONU,KAD ESAME NEUŽMIRŠTOS,KAD ĮVERTINTAS MŪSŲ TRIŪSAS.NUOŠIRDUS AČIŪ MINISTREI ALGIMANTAI PABEDINSKIENEI IR VISIEMS ŠIO RENGINIO ORGANIZATORIAMS.SU PAGARBA BIRUTĖ.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE