Pagrindinis > Naujienos > Paskelbti geriausių 2021 metų marijampolės savivaldybės sportininkų rinkimų nugalėtojai

Paskelbti geriausių 2021 metų marijampolės savivaldybės sportininkų rinkimų nugalėtojai

Šiandien vykusioje apdovanojimų ceremonijoje paaiškėjo, kas tapo geriausiais 2021 metų Marijampolės savivaldybės sportininkais. Suskaičiavus gyventojų ir komisijos balsus, šiais metais apdovanojimai įteikti net dešimtyje nominacijų.

Sportininkus sveikino ir apdovanojimus įteikė Marijampolės savivaldybės meras Povilas Isoda, mero pavaduotojas Artūras Visockis, Marijampolės savivaldybės administracijos direktorius Karolis Podolskis, Marijampolės savivaldybės tarybos Švietimo, kultūros, sporto ir jaunimo reikalų komiteto pirmininkas Alvydas Zdanys, Marijampolės savivaldybės tarybos Socialinės ir sveikatos apsaugos komiteto pirmininkas Alvydas Kirkliauskas, Marijampolės savivaldybės tarybos Švietimo, kultūros, sporto ir jaunimo reikalų komiteto pirmininko pavaduotojas Darius Kemeraitis, Marijampolės savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyr. specialistas, laikinai einantis skyriaus vedėjo pareigas, Nerijus Mašalaitis ir Marijampolės sporto centro direktorius Karolis Bauža.

Savivaldybės meras Povilas Isoda dėkojo sportininkams ir jų treneriams už aukštus sportinius rezultatus: „Džiugu, kad turime daug savo darbui atsidavusių trenerių, taip pat nuoširdžiai stebina auganti jaunoji karta, kuri skina pergales ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje, pasaulyje. Didžiuojamės Marijampolės vardą garsinančiais sportininkais, linkime ir toliau sėkmingai siekti pergalių“.

Pasak A. Visockio, Marijampolės savivaldybės administracija neketina mažinti sportininkams skiriamo dėmesio ir paramos. Anot vicemero, sportas visada buvo svarbi sritis, todėl tokia pat išliks ir ateityje.

Geriausiais 2021 metų Marijampolės savivaldybės sportininkais tapo:

OLIMPINĖS SPORTO ŠAKOS METŲ SPORTININKAS TOP 10: Arnas Luščikas, Deimantas Baravykas, Domantas Aleksinas, Giedrius Valinčius, Inga Keršytė-Martyšienė, Mairita Pajėdaitė, Matas Miškinis, Skaiva Gudelevičiūtė, Tautvydas Kliučinykas, Tomas Vasiliauskas.

NEOLIMPINĖS SPORTO ŠAKOS METŲ SPORTININKAS TOP 5: Arnas Šakočius, Audrius Jokūbaitis, Edvinas Statkevičius, Paulius Pultinevičius, Tomas Miežlaiškis.

POPULIARIAUSIAS METŲ SPORTININKAS – Raminta Makackaitė.

METŲ SPORTO TRENERIS – Alvydas Kirkliauskas.

METŲ SPORTININKAI (NEĮGALIŲJŲ GRUPĖ): Odeta Šulciūtė, Loreta Vasiliauskienė, Vidas Valenta.

METŲ SPORTO KOMANDA – Marijampolės futbolo klubas „Sūduva“.

METŲ SPORTO RENGINYS – Sūduvos taurės 1 valandos bėgimo varžybos.

METŲ SPORTO PROVERŽIS – Rosita Rusovičiūtė.

METŲ SPORTO VETERANAS – Vilmantas Krasauskas.

UŽ NUOPELNUS SPORTUI – Jonas Janulevičius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE