Pagrindinis > Dėmesio! > Pažinti Marijampolę kvies nauji turizmo maršrutai!

Pažinti Marijampolę kvies nauji turizmo maršrutai!

 

Atsinaujinęs ir išgražėjęs Marijampolės miestas tampa vis populiaresniu turistų traukos objektu. Pavasario, vasaros ir rudens mėnesiais Marijampolėje dirbantys gidai džiaugiasi turistų gausa. Iš naujo Marijampolę atradę svečiai skuba savo akimis pamatyti nuostabius parkus.

Poezijos parkas žavi vandens, šviesos ir spalvų žaismu, Vytauto Didžiojo parkas vilioja fantastiškais parodomaisiais Sūduvos kultūros paveldo gėlynais. Turistai pageidauja pamatyti P. Butlerienės kiemelį, kuriame su vandeniu „žaidžia“ katės, pasigrožėti miestiečių susibūrimo vieta – J. Basanavičiaus aikšte, kurią puošia vienintelis toks Lietuvoje paminklas „Tautai ir Kalbai“. Atvykusieji pageidauja aplankyti Rygiškių Jono gimnaziją, išugdžiusią daugybę didžiavyrių, apžiūrėti muziejus, kurie savo eksponatais sudomina net ir linkusius tokias įstaigas aplenkti iš tolo. Marijampolę yra pamėgę ir piligrimai, atvykstantys į Šv. Arkangelo Mykolo mažąją baziliką susipažinti su takais, kuriais vaikščiojo pal. Jurgis Matulaitis, išgirsti paslaptis ir istoriją. O kur dar kiti objektai, kuriais tikrai galime didžiuotis.

Marijampolės savivaldybės ir gidų bendromis pastangomis, siekiant turistams parodyti kuo daugiau žymių ir reikšmingų lankytinų vietų, sukurti trys nauji maršrutai: „Įspūdingi parkai ir šimtametė kultūra“, „Sakraliniu taku“ ir „Atgimimo keliu“.

Nauji pažintiniai pėsčiųjų maršrutai bus pristatyti ir tarptautinės turizmo ir aktyvaus laisvalaikio parodos ADVENTUR, vyksiančios 2015 m. sausio 23-25 d., lankytojams.

Tikimės, kad šios ekskursijos neabejotinai bus populiarios, nes jų metu lankomi objektai yra parinkti pagal tematiką ir skirti skirtingų poreikių turinčioms turistų grupėms. Po ekskursijų bus sudaryta galimybė paragauti kulinarinio Sūduvos paveldo.

Dėl išsamesnės informacijos prašytume kreiptis el. paštu neringa.tumeliene@marijampole.lt arba mob. 8 645 99 332.

Pažink Marijampolę keliaudamas naujais pažintiniais turistiniais maršrutais!

Marijampolės savivaldybės administracijos

Viešųjų ryšių tarnyba

Reklama: miestui.lt

Medinės lauko durys

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE