Pagrindinis > Naujienos > Pedagogai siekia kitokio pažinimo

Pedagogai siekia kitokio pažinimo

 

Marijampolės Rimanto Stankevičiaus pagrindinės mokyklos pedagogai moksleivių rudens atostogų metu laiką leido save tobulindami labai įvairiose sferose.

Buvo surengtas susitikimas su stiliste, įvaizdžio kūrėja, kosmetologe Anna Bochan-Latvaitiene. Artėjant didžiosioms metų šventėms, planuojant poilsinę kelionę ar tiesiog ruošiantis į darbą, reikia kurti savo įvaizdį. Pasirodo, savo stiliaus sukūrimas yra svarbus individualus darbas, reikalaujantis išmanymo. Stilistė Anna Bochan-Latvaitiene sako: „Atidarę gražių rūbų prikabintą spintą ilgai svarstote: vieni – nuobodūs, kiti – nesuderinami, treti – metų metus iš lentynos į lentyną dėliojami – išmesti gaila… Kol pagaliau nusivylusios prieinate prie išvados, kad apsirengti neturite ką… Neguodžia ir žinojimas, kad su panašiais rūpesčiais susiduria turbūt devynios iš dešimties moterų“. Apie tai, kaip teisingai pasirinkti tinkančias spalvas, šukuoseną, suderinti rūbus, pasidaryti makiažą, ir kalbėjo stilistė.

Antras įdomus, nekasdieniškas renginys – tai susitikimas su Marijampolės aikido mokyklos „Aikivaras“ vadovu ir instruktoriumi Giedriumi Baliūnu. Užsiėmimai vyko dvi dienas. Per treniruotes mokyklos pedagogai susipažino su Rytų kovos menų atsiradimu, jų istorija Lietuvoje, taip pat galėjo patys išbandyti savo jėgas ant tatamio bei pasimokyti aikido technikos. Pedagogai labai entuziastingai tai priėmė, džiaugėsi pagerėjusia savijauta, vidine būsena, lengvumu kūne.

Tokios praktikos suburia kolektyvą, padaro jį šiuolaikišką.

Laima VAIČIŪNIENĖ

Autorės nuotraukos.

lightbox jqueryby VisualLightBox.com v6.1

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE