Pagrindinis > Regione > Ekonomika > Per didelius darbus negalima mažų pamiršti…

Per didelius darbus negalima mažų pamiršti…

Reguliariai iš socialinių tinklų bei žiniasklaidos sužinome apie Marijampolės mieste ir savivaldybėje atliekamus pastatų bei kelių remonto darbus. Daugybė galingos technikos darbuojasi magistralės „Via Baltica“ baigiamojo etapo statyboje. Be abejonės visa tai yra gerai, nes juos atlikus mūsų aplinka atrodys gražiau, o ir gyvenimo kokybė bus aukštesnė.

Tačiau dėl šių darbų gyventojai laikinai turi nepatogumų. Vienas tokių „užblokuotas“, tikrąja žodžio prasme, kelias Trakiškiai – J.Montvilos gatvė, arba paprasčiau – Baraginė.

Pasak Marijampolės savivaldybės administracijos Architektūros ir infrastruktūros skyriaus vyr. specialistės Giedrės Vasiliauskienės, gelžbetoniai blokai padėti ant kelio prie įvažiavimų nuo Trakiškių kaimo iš vienos bei J.Montvilos gatvės iš kitos pusės tarnauja barjeru sunkiasvoriams vilkikams, kad šie nevažiuotų nepritaikytu tokiems automobiliams keliu bei negadintų ir šiaip apverktinai atrodančios asfalto dangos. O lengvieji gyventojų automobiliai zigzagais įveikę šią kliūtį galėtų važiuoti toliau…

Viskas būtų „ok“, bet savivaldybės gyventojai jau kuris laikais piktinasi tokiu kelininkų išradingumu. Mat lengvieji automobiliai po kelių dienų „išmušė“ duobes kelkraštyje šalia blokų, o asfalto danga pradėjo trupėti. Gadinami lengvųjų automobilių ratai, padangos, važiuoklė, taip pat „tarkuojamas“ automobilių dugnas.

Apie šią problemą jau žino ir savivaldybės valdžios atstovai. Tai patvirtino  kalbinta Architektūros ir infrastruktūros skyriaus vyr. specialistė Giedrė Vasiliauskienė.

„Mes apie esamą situaciją prieš kelias dienas informavome rangovą – UAB „Parama“. „Paramos“ atstovas pažadėjo šią savaitę viską sutvarkyti, o UAB „Kelranga“ darbuotojai pažadėjo trečiadienį  patraukti nuo kelio gelžbetonio blokus. Beje, gyventojai, kurių automobiliai šioje vietoje yra apgadinami turi fiksuoti įvykį savo draudimo bendrovėje ir\ar kelių policijoje bei kreiptis į savivaldybę dėl nuostolio atlyginimo“ – informavo savivaldybės administracijos tarnautoja.

Beje, trečiadienio popietę gelžbetonio blokai nuo kelio Trakiškiai – J.Montvilos gatvė dar nebuvo patraukti, niekas netvarkė ir kelio dangos, o pravažiuojantys gyventojų lengvųjų automobilių ratai, važiuoklė ir apačia buvo raižomi į asfalto dangos kraštą.

Autoriaus nuotraukos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE