Pagrindinis > Regione > Mes ir įstatymas > Po įvykių Kybartuose – nušalintas pataisos namų vadovas

Po įvykių Kybartuose – nušalintas pataisos namų vadovas

 

Šiandien Kybartų pataisos namuose apsilankęs teisingumo ministras Elvinas Jankevičius nuo pareigų nušalino šios bausmių vykdymo įstaigos laikinąjį direktorių Rimantą Zaikauską.

„Laikinasis vadovas nušalintas, kol Kalėjimų departamentas nebaigs išsamaus tarnybinio patikrinimo dėl savaitgalio skandalingų įvykių šiuose pataisos namuose,“ – sako teisingumo ministras E. Jankevičius.

Ministras į Kybartus atvyko po šeštadienį socialiniuose tinkluose nuteistųjų paskelbtos tiesioginės transliacijos iš bendrabučio tipo kambario.

E. Jankevičius taip pat išreiškė nepasitikėjimą Kalėjimų departamento Imuniteto skyriaus viršininkui Gintarui Zaveckiui dėl netinkamai atliekamo darbo.

Anot ministro, jau artimiausiu metu esamomis priemonėmis šioje pataisos įstaigoje bus blokuojamas mobilusis ryšys, taip pat laukiama atvykstant patyrusių kriminalinės žvalgybos pareigūnų, kurie turės išsiaiškinti, kas pataisos namuose organizuoja draudžiamų daiktų patekimą.

„Siekdami užkardyti bausmių vykdymo įstaigose daromus nusikaltimus, turime glaudžiau bendradarbiauti su Policijos departamento pareigūnais,“ – teigia teisingumo ministras.

Primintina, kad tiesioginę transliaciją socialiniame tinkle vykdę asmenys buvo nustatyti, jiems pritaikyta nuobauda – perkėlimas į drausmės grupę.

Kybartų pataisos namuose pirmadienį buvo atliekamos kratos. Anot Kalėjimų departamento, viešo ir neviešo pobūdžio kompleksinės priemonės ir ateityje bus taikomos ne tik Kybartų pataisos namuose, bet ir visose pataisos įstaigose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE