Pagrindinis > Regione > Kultūra > Poezijos vakaras „Kita gyvenimo pusė“ Kalvarijoje

Poezijos vakaras „Kita gyvenimo pusė“ Kalvarijoje

 

Rugsėjo 7 dieną Kalvarijos savivaldybės viešojoje bibliotekoje vyko poezijos vakaras „Kita gyvenimo pusė“. Jo metu buvo pristatyta nauja Vlado Burago ir Vytauto Šiaudyčio knyga „Mūsų kūrybos keliuose“. Šioje knygoje pateikiama ne vien minėtų autorių kūryba – pagal nusistovėjusią malonią tradiciją yra nemažai ir jų kolegų eilėraščių bei prozos. Knygoje galima susipažinti su Aldonos Dudonytės-Širvinskienės, Nijolės Jadvygos Kulnickienės, Aldonos Mankutės-Kursevičienės, Juozapo Mickevičiaus, Dalios Milukaitės-Buragienės ir AlgimantosPabedinskienės kūryba.

Vakaro metu savo kūrybą skaitė Vladas Buragas ir AlgimantaPabedinskienė, muzikinius kūrinius atliko akordeonistų duetas Irina ir Arūnas Šerpyčiai. Poezijos vakaro dalyviai turėjo galimybę pasigrožėti bibliotekos sienas puošusia AlgimantosPabedinskienės asmeninių fotografijų paroda „Kita gyvenimo pusė“. Nuotraukose jautriai užfiksuota gamtos ir kazdienybės akimirkos, kurių savo gyvenimuose nuolat skubėdami dažniausiai nepastebime. Tai: nerangi sraigė ar lengvutis pienės pūkas, jūros atodūsis ar ilgaamžiškumu alsuojanti kiemo tvora, paukščio šokis ar tiesiog pamesta jo plunksna. Ši paroda – sustabdytos akimirkos, kviečiančios stabtelėti, apsižvalgyti ir džiaugtis gyvenimu čia ir dabar.

Lietuvos nepriklausomų rašytojų sąjungos pirmininkas Vladas Buragas Kalvarijos savivaldybės viešajai bibliotekai padovanojo savo kūrybos knygas: „Po kipariso ženklu“, „Mūsų gyvenimo keliuose“, „Vilties brasta“.

Asta JANKELIŪNIENĖ

Autorės nuotraukos.

jquery visual lightboxby VisualLightBox.com v6.1

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE