Pagrindinis > Dėmesio! > Policija ieško eismo įvykio liudytojų

Policija ieško eismo įvykio liudytojų

2014 m. balandžio 24 d. apie 12.40 val. Marijampolėje, V. Kudirkos g., prie 3 numeriu pažymėto pastato („Maksimos“ parduotuvės) esančioje nereguliuojamoje pėsčiųjų perėjoje, automobilis „Škoda Oktavia“ partrenkė per perėją ėjusį vyriškį. Po eismo įvykio automobilio „Škoda Oktavia“ vairuotojas įsisodino pėsčiąjį į automobilį ir iš eismo įvykio vietos išvažiavo. Nustatyta, kad prieš pėsčiųjų perėją praleisti pėsčiojo buvo sustojęs dar vienas lengvasis automobilis.

Asmenis, mačiusius eismo įvykio aplinkybes ar galinčius suteikti kitą vertingą informaciją, taip pat prieš pėsčiųjų perėją sustojusio automobilio vairuotoją prašome kreiptis į Panevėžio apskrities VPK Kelių policijos biurą, adresu Panevėžys, Beržų g. 46, 212 kab. arba paskambinti vyresniajai tyrėjai Jurgitai Audickienei tel. 8(45) 50-31-66, bendruoju pagalbos telefonu 112.

Panevėžio apskrities VPK Kelių policijos biuro informacija

Šviestuvai

 

2 komentarai(-ų) “Policija ieško eismo įvykio liudytojų

  1. Tai čia gi prokuroro padaryta avarija. Va, kaip dirba policija, kad tik tauta neužpultų nedirbant ar blogai dirbant. O kaži tas partrenktas žmogelis pretenzijų turi prokurorui, kurio pats paprašė jį parvežti tik į namus, o ne į ligoninę?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE