Pagrindinis > Naujienos > Policijos pareigūnai iš ugnies gniaužtų išgelbėjo du jaunuolius

Policijos pareigūnai iš ugnies gniaužtų išgelbėjo du jaunuolius

Rugsėjo 4 d. apie 08 val. Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – apskr. VPK) Kazlų Rūdos policijos komisariato vyriausieji patruliai Evaldas Latvaitis ir Gediminas Pečkys gavo pranešimą, kad Kazlų Rūdoje Vytauto g. esančiame daugiabučiame gyvenamajame name galimai dega butas.

Pareigūnai buvo netoliese į įvykio vietą atvyko maždaug per minutę, juos pasitiko pareigūnams skambinęs šio namo gyventojas. Jis teigė, kad, eidamas laiptine pajuto aitrų dūmų kvapą, išėjęs į lauką pastebėjo, kad pirmajame aukšte pro buto langą vis labiau veržiasi dūmai. Pareigūnai nedelsdami paskambino į bendrąjį pagalbos centrą ir iškvietė ugniagesius. Priėję prie lango pastebėjo kambaryje degančią atvirą liepsną. Kadangi nežinojo, ar viduje yra žmonių, bandė patekti į butą. Laimei, durys buvo atrakintos, butas buvo pilnas dūmų, viduje išgirdo kosintį žmogų. Nieko nebuvo matyti, į pareigūnų šaukimą niekas neatsiliepė (buvo girdėti tik kosulys). Kadangi į įvykio vietą dar nebuvo atvykę ugniagesiai, pareigūnai nusprendė nedelsdami ieškoti viduje esančių žmonių. Pareigūnai nedelsė.

Vyriausiasis patrulis E. Latvaitis iš tarnybinio automobilio skubiai atsinešė gesintuvą ir užgesino liepsną, o pareigūnas G. Pečkys ėmė ieškoti bute buvusio žmogaus, kurio kosėjimą girdėjo. Užėjęs į netoli gaisro židinio buvusį kambarį, pamatė gulinčius du asmenis, jie buvo nesąmoningi. Pradėjus žadinti, vienas jų prabudo, o kitas nereagavo, galėjo būti netekęs sąmonės. Abu asmenis pareigūnas, padedant vyrui, kuris pranešė apie gaisrą, ištempė išėjimo link ir juos perdavė atvykusiems medikams. Į įvykio vietą atvykę ugniagesiai su spec. kvėpavimo įranga įėjo į dūmų pilną butą ir daugiau žmonių jame nerado. Paaiškėjo, kad Marijampolės apskr. VPK Kazlų Rūdos PK pareigūnai Evaldas Latvaitis ir Gediminas Pečkys iš ugnies gniaužtų ištraukė ir gyvybę išgelbėjo šio buto gyventojui (g. 2001 m.) ir kartu buvusiam jaunuoliui (g. 1999 m.), kurie apsinuodijo dūmais ir rimčiau nenukentėjo.

Iš kairės – E. Latvaitis, iš dešinės – G.Pečkys.
Iš kairės – E. Latvaitis, iš dešinės – G.Pečkys.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE