Pagrindinis > Regione > Kultūra > Pranciškoniško prakartėlių konkurso „Pasitik kūdikėlį Jėzų su šv. Pranciškumi“ baigtis – nugalėtojų apdovanojimas

Pranciškoniško prakartėlių konkurso „Pasitik kūdikėlį Jėzų su šv. Pranciškumi“ baigtis – nugalėtojų apdovanojimas

 

Vilniaus Šv. Pranciškaus Asyžiečio bažnyčioje, kuri žinoma kaip Vilniaus Bernardinų bažnyčia, šventiniu laikotarpiu vyko finalinių darbų paroda: buvo eksponuojamos 27 prakartėlės iš visos Lietuvos, kurias gamino vaikai, šeimos, klasės, darželių ir dienos centrų kolektyvai, neįgalieji, menininkai ir net kalinys iš Lukiškių kalėjimo. Tai – antrojo pranciškoniško prakartėlių konkurso „Pasitik kūdikėlį Jėzų su šv. Pranciškumi“ prakartėlės. Sekmadienį, sausio 7 d., buvo paskelbti ir apdovanoti konkurso nugalėtojai. Iš viso konkurse dalyvavo 270 prakartėlių iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Kretingos, Pakutuvėnų, Šiaulių, Panevėžio ir Marijampolės miestų bei rajonų.

Marijampolės kino teatre  SPINDULYS veikusioje prakartėlių parodoje buvo atrinktos ir į Vilnių atvežtos 3 prakartėlės, kurias sukūrė Ugnė Skinkytė, paskatinta mamos Almos Kisnieriūtės, Pečiulių šeima su dukra Aine ir Danutė Saukaitienė. Už dalyvavimą konkurse Mažesniųjų brolių ordino Lietuvos Šv. Kazimiero provincijos ministras brolis kun. Algirdas Malakauskis OFM dėkojo visiems, prisidėjusiems prie šio konkurso organizavimo, ir įteikė nominacijas moderniausios, ekologiškiausios, išmaniausios, meistriškiausių prakartėlių autoriams bei apdovanojo šešetą nugalėtojų.  

Prakartėlių konkurso tikslas – grąžinti Kalėdas į šeimą: per adventinį laikotarpį suburti kartu apmąstyti šventų Kalėdų slėpinį – Dievo įsikūnijimą ir gimimą Betliejaus tvartelyje – bei paskatinti pasigaminti prakartėlę patiems.

Autorės nuotraukos.

Ainės Pečiulytės darbas. Br.kun.Algirdas Malakauskis, Demonstruojamas Danutės Saukaitienės darbas.
lightbox flickr galleryby VisualLightBox.com v6.1

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE