Pagrindinis > Naujienos > Prasti reikalai Marijampolės ligoninėje

Prasti reikalai Marijampolės ligoninėje

Kaip sakydavo mano amžiną atilsį močiutė: „Gyvenimas teka šiknos grioveliu“. Ir iš tikrųjų: jeigu dega gaisrinė, žinokit, jau tikrai prasti reikalai. Tiesa, Marijampolės gaisrinė dar nedega, bet ligoninė užsiliepsnojusi rimtai – turėdama priedermę gydyti jos ne tik kad nevykdo, bet dar ir skleidžia COVID-19 virusiuką. Kaip sakydavo mano amžiną atilsį senelis: „Šito gero negaila, prašom į sveikatą!“.

Sveikatos reikia palinkėti mums visiems, taip pat ir Marijampolės ligoninės direktorei. Trečiadienį vykusiame Marijampolės savivaldybės tarybos nuotoliniame posėdyje buvo svarstoma Marijampolės ligoninės 2019 m. veiklos ataskaita. Ligoninės direktorė nepasirodė, nes atsidūrė „ant biuletenio“. Kaip netikėta! Bet kažkur girdėta ir regėta. Ne, tikrai nieko neteigiu, bet minčių kyla įvairių. Na, nebuvo direktorės, tai nebuvo, ją „atstovėjo“ net trys ligoninės „frontavikės“. Trys galvos geriau negu viena, žinoma, ne visuomet, kadangi yra papildomų sąlygų (paprastai būna pažymėta žvaigždute).

Šiaip jau tai dėl ligoninės problemų kalčiausia yra opozicija, kadangi ši pareikalavo nušalinti direktorę nuo pareigų. Reaguodamas į tai Marijampolės meras atsakingai pareiškė, pabrėžiu, a-t-s-a-k-i-n-g-a-i: „Išvados daromos, atitinkami sprendimai dėl atsakomybių bus priimti – neabejokite tuo!”. Mes tikrai neabejojame, tik neaišku, kokie sprendimai ir ar nuo tų sprendimų gyvenimas toliau netekės šiknos grioveliu. Tikėkimės, jog netekės, teisėsauga pradėjo ikiteisminį tyrimuką dėl situacijos ligoninėje, nors tai dar nieko negarantuoja. Kaip banaliai beskambėtų, jog viltis – durnių motina, bet šiuo atveju norisi būti tuo durniumi.

Marijampolės PSPC slaugos skyriuje vakar nustatytas vienas sergantis darbuotojas, o trečiadienį tame skyriuje po pakartotinio testavimo nustatytas teigiamas COVID-19 testas pacientui. Vėl norisi būti tuo durniumi ir viltis, kad šiuo atveju „gaisrinė“ neužsidegs, nes priešingu atveju būtų ne šiaip prasti reikalai, o prasti reikalai kvadratu. Nepanikuojam! Nusiraminam. Kaip sakė vienas „Facebook“ komentatorius: „Viskas čia gerai, ne pas mus vienus ligoninė užkrėsta. Ko kabinėjatės prie niekų, rupūžės?!“ Ne, aš tikrai ramus, net labai, bent kol kas, kol neprireikė ligoninės paslaugų. Neramu turėtų būti tiems, kurie turėjo, turi ar ruošiasi turėti reikalų su ligoninės ar slaugos skyriaus paslaugomis. Kaip sakė mano amžiną atilsį močiutė: „Viskas Dievo rankose, vaikeli“, ir nors tu ką, negaliu su ja nesutikti!

3 komentarai(-ų) “Prasti reikalai Marijampolės ligoninėje

  1. Ką čia išspręs komentaras, arba direktorė ant biuletenio? Nors ir apskrities ligoninė nedėkingoj padėty, visvien kai kam giliai širdy kirba, o gal galėsiu būti direktore(ium) juk šią atleis, o turės būti kita( as).

  2. ,,Ligoninės direktorė nepasirodė, nes atsidūrė „ant biuletenio“. Kaip netikėta! Bet kažkur girdėta ir regėta.,,

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE