Pagrindinis > Naujienos > Prezidentas apdovanojo kraštietę Oną Sinkevičienę medaliu „Už nuopelnus Lietuvai“

Prezidentas apdovanojo kraštietę Oną Sinkevičienę medaliu „Už nuopelnus Lietuvai“

💐🤝Motinos dienos išvakarėse Marijampolės savivaldybės Gudelių seniūnijoje gyvenančią Oną Sinkevičienę aplankė Lietuvos prezidentūros atstovai su ypatinga misija – atvežė Prezidento Gitano Nausėdos sveikinimą ir medalį „Už nuopelnus Lietuvai“, kurį šalies vadovas valstybės vardu teikia penkis ir daugiau vaikų išauginusioms motinoms už pagimdytus, išaugintus ir dorai išauklėtus vaikus.

👏Marijampolietė O. Sinkevičienė į gyvenimą išleido aštuonias atžalas: šešis sūnus ir dvi dukras. Net 5 vaikai ir dabar gyvena šalia tėvų, toje pačioje Gudelių seniūnijoje, vienas sūnus – Sasnavos seniūnijoje, kitas – Alytuje, viena dukra – Marijampolėje. Dabar Ona Sinkevičienė, jau sulaukusi pensinio amžiaus ir dorai užauginusi gražų būrį vaikų, su vyru Vytautas Albinas džiaugiasi net aštuoniolika anūkų.

Prezidento Gitano Nausėdos pasirašytame sveikinime Onai Sinkevičienei skirti nuoširdūs žodžiai Motinos dienos proga, padėka už išmintį, rūpestį ir pasiaukojimą vaikams, o su jais – Lietuvos ateičiai ir linkėjimai daug sveikatos, stiprybės ir laimės brangių žmonių apsuptyje.

🌷🌹🌞Įprastai Motinos dienos išvakarėse daugiavaikes motinas pagerbdavo prezidentūroje. Šiais metais gyvenimą sutrikdęs koronavirusas pakoregavo šią tradiciją – šventinis renginys ir medalių teikimo ceremonija prezidentūroje atidėti. Šiemet 46 daugiavaikėms motinoms apdovanojimai ir gėlės nuo Prezidento įteikti namuose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE