Pagrindinis > Naujienos > Prisiekė naujasis Marijampolės savivaldybės meras Povilas Isoda ir Taryba

Prisiekė naujasis Marijampolės savivaldybės meras Povilas Isoda ir Taryba

Šiandien prisiekė naujai išrinkta 9-ojo šaukimo Marijampolės savivaldybės taryba ir tiesiogiai išrinktas meras Povilas Isoda. „Prisiekiu gerbti ir vykdyti Lietuvos Respublikos Konstituciją ir įstatymus, sąžiningai atlikti Marijampolės savivaldybės tarybos nario pareigas ir susilaikyti nuo veiksmų, pažeidžiančių gyventojų teises ir viešuosius interesus“ – tokius priesaikos žodžius ištarė 27 naujai išrinkti Tarybos nariai. Tarp jų ir naujasis savivaldybės meras 31-erių socialdemokratas P. Isoda, rinkimuose ryškia persvara laimėjęs prieš Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos kandidatą Kęstutį Mažeiką.

Po priesaikos naujajam merui bendruomenės atstovai iškilmingai įteikė mero regalijas. Dėkodamas už pasitikėjimą meras P. Isoda ragino visus Tarybos narius sutelktai dirbti dėl krašto, nesileisti į politines intrigas ir žaidimus. „Mes esame atsakingi, kad Marijampolėje įvyktų dar vienas proveržis į kokybiškesnį gyvenimą. Didžiuokimės savo savivaldybe, jos istorija, bet tuo pačiu būkime modernūs, šiuolaikiški – būkime savivaldybe, kurioje gimsta drąsios idėjos, netradiciniai sprendimai, daromi reikalingi pokyčiai ir išnaudojamos visos galimybės”, – sakė jis.

Inauguruotąjį merą muzikiniu kūriniu pasveikino Marijampolės kultūros centro ansamblis „Savito“ (vadovė Agnė Burbulienė). Sveikinimo žodžius tarė Seimo nariai Dainius Gaižauskas ir Juozas Olekas, Vyriausybės atstovė Ona Balevičiūtė. Aukščiausiojo pagalbos ir vienybės naujajam merui ir Tarybai linkėjo Vilkaviškio vyskupijos vyskupas Rimantas Norvila.

Marijampolės savivaldybės tarybos nario mandatus gavo:

Lietuvos socialdemokratų partija

Algirdas Brazys

Ramūnas Burokas

Jonas Grabauskas

Povilas Isoda

Darius Kemeraitis

Alvydas Kirkliauskas

Irena Lunskienė

Romualdas Makauskas

Albinas Mitrulevičius

Valdas Tumelis

Sigitas Valančius

Artūras Visockis

Alvydas Zdanys

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga

Karolis Dvylys

Valentina Gataveckienė

Vilius Krivickas

Paulius Marozas

Tadas Račius

Edmundas Razvickas

Kęstas Spūdys

Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai

Jonas Bieliauskas

Kostas Jankauskas

Valdas Pileckas

Vaida Pituškienė

Kęstutis Traškevičius

Andrius Vyšniauskas

Darbo partija

Vaida Giraitytė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE