Pagrindinis > Naujienos > Rytoj gyvensime kaip vakar

Rytoj gyvensime kaip vakar

Kai visi ar beveik visi sėdi namie ir dirba nuotoliniu būdu, atsirado nauja veiklos rūšis – pamąstymai ir patėmijimai – apie tai, kad pasibaigus karantinui pradėsime gyventi kitaip ir pasaulis visiškai pasikeis. Kadangi šiuo metu nelabai kur išeisi ar nuvažiuosi, kas belieka – tik vartyti senas nuotraukas. Taip ir aptikau šią, kurioje nupaveiksluotas viename Varšuvos pabe (aludėje) esantis pisuaras. Turiu tokį pomėgį: nuvažiuoti su draugais šen ar ten ir paragauti miežių gėrimo, pagardinto apyniais. Užplūdus maloniems atsiminimams, supratau, kad rytoj gyvensime kaip vakar, o visi tie dusulingi porinimai apie kitokią ateitį po koronaviruso neverti nė kufelio (bokalo).

Po dviejų trijų mėnesių keiksite gydytojus, kad jie visi kyšininkai ir nemoka gydyti. Lėksite į prekybos centrus prisipirkti niekam nereikalingo maisto, rūbų ir kitokio šlamšto. Stovėdami rytiniame kamštyje, „gaidinsite“ prieky  stovintį, nes jis nemoka vairuoti. Skųsitės, kad darbdavys jūsų nevertina, o atlyginimas panašus į pašalpą. Kepsite šašlykus ir postringausite apie durną valdžią, uošvę ar kaimyną. Brausitės į Turkiją ar bent jau į Palangą ir po to užknisite visus pasakojimais, kaip ten Turkijoje, viskas pigu, o Palangoje – brangu. Kaip ir neskaitėte knygų, taip ir neskaitysite, bet spręsite globalines problemas, remdamiesi rusų serialo pakištu turiniu. Maži ir dideli melai niekur nedings, kaip ir ritualinis daržovių, vaisių konservavimas žiemai. Brolis brolį ar sesuo seserį dėl tėvukų palikto namo ir žemės tąsys po teismus, kaip ir iki šiol. Džiaugsitės, kad bankrutuoja koks nors verslo „ryklys“ (taip tam vagiui ir reikia) ar skiriasi kažkokios garsenybės (ji buvo paleistuvė, jis visiškas niekas). Kelsite vestuves ir kitus pokylius, negalvodami apie savo kišenės gylį, bet būtinai paskelbsite kiek tai kainavo  susirinkusiems svečiams. Šiukšlinsite, eisite ne per perėją, nesurinksite šuns kakučių, o vakare vietoj to, kad su savo antra pusele užmigtumėte „suglaustų šaukštų“ poza, knarksite kiekvienas atskirai savo lovos pusėje.

O, aš ką ? Taigi aš kartu su jumis, toks pats pusiau sovietinis, pusiau nepriklausomas, bet žinau, kad yra toks neaplankytas „cool“ pabas Suvalkuose, ten ir trauksiu, kai valdžia leis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE