Pagrindinis > Naujienos > Sankryžos atidarytos! Dėkojame už kantrybę!

Sankryžos atidarytos! Dėkojame už kantrybę!

 

Birželio 16-ąją Marijampolėje oficialiai atidarytos svarbiausios miesto Gedimino-Stoties-Geležinkelio ir Aušros gatvių sankryžos, kurios moderniomis konstrukcijomis ir dydžiu prilygsta šalies didmiesčių transporto eismo objektams. Grandioziniai sankryžų rekonstrukcijos darbai buvo susiję su per miestą besidriekiančios europinės vėžės projektu „Rail Baltica“. Oficialiame sankryžų atidaryme dalyvavo Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius su žmona, susisiekimo ministras Rimantas Sinkevičius, viceministras Algis Žvaliauskas, Marijampolės savivaldybės meras Vidmantas Brazys, Lietuvos automobilių kelių direkcijos, Valstybinės kelių transporto inspekcijos, VĮ „Marijampolės regiono keliai“ atstovai ir, žinoma, darbus atlikusios Alytaus bendrovės „Alkesta“ vadovai bei kiti. Įmonei „Alkesta“ atlikti stambaus masto darbus talkino UAB „Sumeda“, UAB „Statybos ritmas“ ir AB „Kauno tiltai“.

Sveikindamas susirinkusius į atidarymo renginį žmones Premjeras A. Butkevičius sakė: „Visų pirma norėčiau padėkoti tiems, kurie projektavo ne vien šį objektą – žinau, kad mieste iš karto statyti trys objektai, du iš jų jau baigti. Pagal planą dar viena sankryža turėtų būti baigta ateinančiais metais, tačiau, žinant Marijampolės mero atkaklumą ir statybininkų atsakingumą, tikiu, kad Marijampolės žmonės šiuo objektu galės naudotis jau šiemet“. Jis turėjo galvoje sparčiai į priekį judančius P. Armino-Geležinkelio gatvių sankryžos prie cukraus fabriko darbus. Vyriausybės vadovas pabrėžė, kad abi atidaromos sankryžos tarnaus ne vien Marijampolei, bet ir visai Lietuvai, nes čia pravažiuoja nepaprastai daug transporto priemonių.

Savivaldybės meras V. Brazys pasidžiaugė, kad jau seniai Marijampolėje buvęs toks svarbus įvykis. Jis priminė, kad sankryžomis leista naudotis jau prieš tris savaites, nes „naujuosius objektus reikėjo pirma išbandyti, įsitikinti, ar viskas gerai, ir tik tada kviesti garbius svečius“. Jis dėkojo Premjerui, susisiekimo ministrui, kitiems Vyriausybės nariams ir kancleriui, kuris buvo geranoriškas, ir ypač marijampoliečiui viceministrui A. Žvaliauskui, kuris patardavo, kaip spręsti vieną ar kitą problemą. Mero pagyrų ir padėkos raštų pelnė UAB „Alkesta“ vadovai ir atsakingi darbuotojai. Tačiau savivaldybės vadovas nepamiršo padėkoti už iškęstus sunkumus ir aplinkui sankryžas gyvenantiems marijampoliečiams.

Marijampolės kultūros centro pučiamųjų orkestrui grojant simbolinės atidarymo juostelės perkirptos ties visais keturiais žiedinės sankryžos įvažiavimais-išvažiavimais. Tokia garbė suteikta A. Butkevičiui, merui V. Braziui, ministrui R. Sinkevičiui, viceministrui A. Žvaliauskui, Seimo nariui Albinui Mitrulevičiui, UAB „Alkesta“ generaliniam direktoriui R. Morkūnui, Lietuvos automobilių kelių direkcijos vadovui Egidijui Skrodeniui, UAB „Sumeda“ generaliniam direktoriui Vidmantui Murauskui.

Po juostelės perkirpimo Vilkaviškio vyskupas Rimantas Norvila pašventino šį transporto eismo objektą, palinkėjo kelionės dalyviams ir statinius stačiusiems darbininkams sėkmės.

Svečiams meras padovanojo atminimo dovanas. Už išskirtinį asmeninį ir profesinį indėlį, vykdant sankryžos rekonstravimo darbus, meras padėkas įteikė UABAlkestaprojektų vadovui Viliui Matulevičiui, darbų vadovams Giedriui Baliukoniui ir Vitui Maliukevičiui, AB „Kauno tiltai“ tecninio direktoriaus pavaduotojui Rimantui Vagoniui.

Pirmiesiems vairuotojams šokių kolektyvo „Arabeskas“ merginos įteikia suvenyrus, kitiems apsilankiusiems – lipdukus su naujuoju miesto reklamos simboliu.

Viešųjų ryšių tarnyba

Aurelijos Baniulaitienės ir Vytauto Žemaičio nuotraukos.

Juostelę kerpa A. Žvaliauskas ir R. Morkūnas. Juostelę kerpa meras ir Premjeras. Kalba meras V. Brazys. Mero padėka ALKESTOS darbuotojams. Pašventinimo apeiga. Sankryžų atidarymo iškilmių svečiai. lightbox jqueryby VisualLightBox.com v6.1

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE